03.08.2021 14:00 3 WH/KMP w Gdyni

Gdynia: Policja poszukuje mężczyzny ws. kradzieży perfum

Źródło: KMP w Gdyni

W maju i czerwcu dochodziło do kradzieży perfum w gdyńskich galeriach handlowych. Policjanci opublikowali wizerunek mężczyzny, który może mieć związek ze sprawą.

Komisariat policji w Gdyni – Redłowie prowadzi czynności w sprawie kradzieży perfum.

Do kradzieży doszło w maju i czerwcu 2021 roku, w galeriach handlowych. Na podstawie analizy zabezpieczonego monitoringu ustalono, że związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy – informuje asp. Jolanta Grunert z gdyńskiej komendy.

Z monitoringu wynika, że mężczyzna ma około 25 lat, krótko ostrzyżone blond włosy z widocznymi zakolami i jest szczupłej budowy ciała. Miał na sobie czarną koszulkę z liściem z przodu, czarne spodnie dresowe do kolan, czarne buty i maseczkę. Podczas kradzieży mężczyzna dwukrotnie miał czarną kurtkę z kapturem i pomarańczową podszewką.

Źródło: KMP w Gdyni Źródło: KMP w Gdyni Źródło: KMP w Gdyni Źródło: KMP w Gdyni

Dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości, dlatego wszystkie osoby, które rozpoznają osobę z monitoringu lub posiadają informacje na jego temat, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni - Redłowie pod nr tel. 47-74-21-255 (dyżurny komisariatu) lub na numer alarmowy 112 – dodaje Grunert.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24