04.07.2021 10:14 6 NW/OSP Choczewo

Wypadek w gminie Choczewo: Poszkodowana kobieta i dzieci

Fot. OSP Choczewo

Na drodze Łętowo – Słajkowo doszło do groźnego wypadku z udziałem jednej osobówki. Pojazdem podróżowały cztery osoby, z czego trzy zostały poszkodowane. Na miejscu pracowały trzy zastępy straży pożarnej.

Do niebezpiecznego zdarzenia na drodze doszło w sobotę (3 lipca) w godzinach popołudniowych. Samochód osobowy po wyjeździe z łuku drogo wjechał do przydrożnego rowu, zahaczając podwoziem o pień ściętego drzewa. Pojazdem podróżowały cztery osoby – mężczyzna, kobieta i dwójka dzieci. Kobieta i dzieci doznały lekkich obrażeń ciała.

Z samochodu w wyniku uderzenia o pień drzewa wyciekły płyny eksploatacyjne. Działania przybyłych zastępów OSP Choczewo polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy kobiecie oraz dwójce dzieciom. Jednocześnie w miejscu zdarzenia wprowadzono ruch wahadłowy pojazdów – informują strażacy z OSP Choczewo.

Fot. OSP Choczewo Fot. OSP Choczewo Fot. OSP Choczewo Fot. OSP Choczewo Fot. OSP Choczewo Fot. OSP Choczewo

Przybyli na miejsce ratownicy zbadali osoby poszkodowane. Do szpitala przetransportowano jedynie kobietę. Po zakończonych czynnościach prowadzonych przez policjantów samochód załadowano na lawetę pomocy drogowej i uprzątnięto pobocze drogi z rozbitych elementów pojazdu.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24