22.06.2021 11:45 5 WH/KPP w Wejherowie

Góra: Rozpędzona ciężarówka uderzyła w tył osobówki [FILM]

Źródło: KPP w Wejherowie

W poniedziałek (21 czerwca) doszło do wypadku w Górze na ul. Zamostnej. Samochód ciężarowy z impetem uderzył w tył osobówki, w wyniku czego auto wypadło z drogi i wylądowało w rowie. Policjanci zatrzymali kierowcy ciężarówki prawo jazdy.

W poniedziałek (21 czerwca) informowaliśmy o zdarzeniu drogowym, które miało miejsce w Górze na wysokości stacji benzynowej.

Ze zgłoszenia wynikało, że doszło do zderzenia samochodu ciężarowego man z samochodem daewoo lanos. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierowca ciężarówki prawdopodobnie nie zahamował, w wyniku czego uderzył w tył samochodu daewoo – relacjonuje  asp. sztab. Anetta Potrykus, oficer prasowy z wejherowskiej komendy.

Źródło: KPP w Wejherowie

W wyniku uderzenia samochód wypadł z drogi i wpadł do rowu. Kobieta została zakleszczona w pojeździe - przewieziono ją do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierowcy ciężarówki.

Policjanci przypominają i apelują o zachowanie ostrożności na drodze, dostosowaniu prędkości do warunków drogowych oraz ograniczeń prędkości. Kierowca powinien być wypoczęty przed podróżą, w czasie upałów robić przerwy – dodaje Potrykus.

Całe zdarzenie zarejestrowała kamera monitoringu:


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24