18.06.2021 12:30 0 WH

Biegacze będą ścigać się w luzińskim lesie

Źródło: mat.pras.

Już po raz kolejny w Luzinie biegacze i nordic walkerzy wezmą udział w biegu ulicznym „Luzińska Dziesiątka. Rywalizacja rozpocznie się w niedzielę (20 czerwca) o godzinie 11:00. Ze względu na upały zmieniono trasę wyścigu.

To dobre wieści dla pasjonatów biegania z okolic gminy Luzino. Zeszłoroczna „Luzińska Dziesiątka" nie odbyła się ze względu na pandemię koronawirusa. Tym razem wydarzenie zostanie zorganizowane, ale pojawił się kłopot – tropikalne upały. Synoptycy przywidują ponad 30 stopni Celsjusza.

Z tego powodu zmieniono trasę biegu. Sportowcy będą ścigać się w lesie na ścieżce zdrowia w Luzinie. Biegacze będą mieli do pokonania 10 kilometrów, zaś amatorzy nordic walking – 6 kilometrów.

Na trasie planujemy również kilka punktów z wodą, aby Wam drodzy biegacze i nordic walkerzy biegło oraz szło się jak najlepiej. Po biegu zapraszamy na żurek, chleb ze smalcem i ogórkami oraz drożdżowe ciasto. Do godziny 10:30 można zapisywać się w biurze zawodów – zachęcają organizatorzy na Facebooku.

Źródło: Facebook/ Luzińska Dziesiątka

Luzińska Dziesiątka jest częścią V Wojewódzkich Igrzysk LZS, które odbywać się będą w Luzinie w dniach 19-20 czerwca 2021. Szczegółowe informacje na temat sportowych atrakcji z okazji 75-lecia Ludowych Zespołów Sportowych znajdują się tutaj.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24