09.06.2021 09:18 3 PM/gdansk.pl

Zdobądź wejściówkę na trening reprezentacji Polski w Gdańsku

fot. Jerzy Pinkas/gdansk.pl

Reprezentacja Polski wybrała gdański stadion na swoją bazę treningową i zaprasza na otwarte treningi. Na każdy będzie mogło wejść 5 tysięcy kibiców. Pierwsza sesja odbędzie się w czwartek (10 czerwca) o godz. 17. Kolejna - we wtorek (15 czerwca). W środę (9 czerwca) o godz. 12, na stronie www.polsatplusarenagdansk.pl wygenerować będzie można wejściówki.

Reprezentacja Polski otwiera swoje treningi dla publiczności. Przygotowania kadry na żywo może obejrzeć łącznie nawet 10 tysięcy kibiców.

Pierwszy trening odbędzie się w czwartek (10 czerwca) o godzinie 17:00. Wejście na stadion Polsat Plus Arena Gdańsk będzie możliwe od godziny 16:00. Druga publiczna sesja treningowa odbędzie się we wtorek (15 czerwca) o tej samej porze. Zajęcia potrwają ponad godzinę.

Publiczne sesje treningowe organizowane są przez miasto i Polski Związek Piłki Nożnej. Niewykluczone, że w momencie przejścia do kolejnej fazy rozgrywek UEFA EURO 2020 odbędą się kolejne publiczne treningi.

Jak otrzymać zaproszenie: Na stronie internetowej polsatplusarenagdansk.pl w środę (9 czerwca) o godzinie 12:00 udostępniony będzie link do formularza, po wypełnieniu którego otrzymamy na e-mail zaproszenie upoważniające do uczestnictwa w sesji treningowej 10 czerwca o godzinie 17:00. Jedna osoba może wygenerować maksymalnie cztery wejściówki. Zaproszenia są bezpłatne, a o ich otrzymaniu decyduje kolejność zapisów w systemie, aż do wyczerpania.

Informacje o uruchomieniu puli zaproszeń na drugą sesję treningową zostaną podane w późniejszym terminie.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24