08.06.2021 10:34 0 WH/UM w Gdyni

Nowy turniej siatkówki plażowej na mapie Nordy

Źródło: UM w Gdyni

Nowość w kalendarzu sportowym na Pomorzu. Tego lata po raz pierwszy odbędzie się „Aktywna Plaża 2021”. To turniej siatkówki plażowej dla kobiet i mężczyzn w kategorii open. Trwa rejestracja drużyn.

Gdyńskie Centrum Sportu jest organizatorem wydarzenia, które rozegra się na plaży miejskiej w Śródmieściu. Przygotowano 9 boisk do plażowej piłki siatkowej. Rywalizację zaplanowano na drugi weekend lipca (10 - 11 lipca).

Na najlepszych zawodników piłki plażowej czekają pamiątkowe puchary i medale. Zwycięskie zespoły otrzymają po 2,5 tys. zł. Nagrody finansowe dostaną zdobywcy pierwszych 8 miejsc w poszczególnych kategoriach. Do wygrania będzie także sprzęt sportowy – piłki oraz siatki.

Rejestracja do turnieju „Aktywna Plaża 2021” potrwa do 2 lipca lub do wyczerpania. Można to zrobić tutaj. Opłata startowa to 50 złotych. W każdej kategorii, zarówno kobiet i mężczyzn, może wystartować 40 zespołów. Teamy zostaną rozlosowane i podzielone na grupy. Faza finałowa odbędzie się w systemie brazylijskim.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24