03.06.2021 14:00 0 WH

Virtualny Bieg Superbohaterów - relacja na żywo na naszej stronie!

Fot. archiwum

Już w niedzielę (6 czerwca) wystartuje finał Virtualnego Biegu Superbohaterów. Dorośli i dzieci założą peleryny, aby wesprzeć rehabilitację 5-letniej Rozalki. Bieganie, skakanie, jazda konna czy spacer – każda forma aktywności dozwolona i wskazana. Relacja z wydarzenia będzie dostępna na naszej stronie oraz Facebooku.

Przypomnijmy, że Bieg Suberbohaterów odbędzie się już po raz szósty. To druga edycja, w której sportowcy i amatorzy wezmą udział online. Wszystko zgodnie z hasłem - „Nie narzekamy, pomagamy”.

Dotychczas Bieg Superbohaterów dotyczył joggingu. W tym roku liczy się każda aktywność fizyczna.

Nie poddajemy się. Staramy się angażować w wirtualną wersję. Przebieramy się, wykonujemy swoją ulubioną aktywność. To może być bieganie, chodzenie, skakanie, tańczenie, jazda konna czy spacer. Mamy nadzieję, że tak jak w poprzednich edycjach będzie duży odzew – tłumaczy Michalina Plińska, prezes Małe Trójmiasto Biega.

Dotychczas łącznie udało się zebrać ponad 90 tys. złotych. Organizatorzy chcą przekroczyć próg 100 tys. złotych w tym roku. Cały dochód z tegorocznej zabawy zostanie przeznaczony na rehabilitację 5-letniej Rozalii.

Finałowy bieg odbędzie się w niedzielę (6 czerwca) o godzinie 10:30. Uczestnicy zabawy przebiorą się w peleryny i stroje superbohaterów. Ponadto będzie miał miejsce trening dla dzieci i dorosłych. Relacje z tych wydarzeń można śledzić na żywo za pośrednictwem naszej strony oraz na Facebooku pod tym linkiem.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24