10.05.2021 11:11 0 PM

Międzypokoleniowe Koncerty Niepodległościowe w Porcie Gdynia

W ramach koncertów organizowanych przez Fundacje Adaptacja dwa wydarzenia odbędą się na Sali Koncertowej Morskiego Portu Gdynia S.A, a jedno na świeżym powietrzu w Parku Kilońskim, w dzielnicy Gdynia Chylonia. Koncert w plenerze połączony zostanie z piknikiem rodzinnym z zaplanowanymi atrakcjami dla osób w każdym wieku.

Głęboko wierzymy, że wydarzenie to przyczyni się do promocji kultury regionu Pomorza, oraz innych zakątków Polski. Dzięki takim inicjatywom osoby starsze zyskają większy dostęp do kultury, a ich aktywizacja społeczna wzrośnie. Jest to szczególnie ważne po okresie izolacji, który w sposób dotkliwy doświadczył seniorów, potęgując tym samym ich wykluczenie społeczne – informują organizatorzy.

Plan koncertów:

— 27.06.2021 r. Koncert Teresy Werner, artystki zaczynającej swoją przygodę w Zespole Pieśni i Tańca ,,Śląsk’’. Wydarzenie odbędzie się w Sali Koncertowej Morskiego Portu Gdynia S.A.

— 28.08.2021 r. Koncert plenerowy, na którym prawdopodobnie wystąpi Damian Holecki, Joanna Bartel oraz jeden z Kaszubskich Zespołów Ludowych. Całe wydarzenie odbędzie się w Parku Kilońskim znajdującym się w Gdyni Chylonia. Zostanie on połączony z piknikiem rodzinnym.

— 10.11.2021 r. Zwieńczeniem cyklu, będzie koncert w przeddzień Narodowego Święta Niepodległości. Na który wstępnie organizatorzy planują zaprosić Halinę Frąckowiak. Wydarzenie będzie goszczone w Sali Koncertowej Morskiego Portu Gdynia S.A.

Bardziej szczegółowy plan wydarzeń, ze względu na zmieniającą się sytuację epidemiologiczną w Polsce, zostanie ustalony w późniejszym terminie.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24