06.05.2021 12:39 1 NW/Open'er Festival

Kolejna zmiana terminu - Open'er Festival przeniesiony na 2022 rok

Fot. Nadmorski24/archiwum

„Przez ostatnie kilka miesięcy walczyliśmy i zrobiliśmy bardzo dużo, żeby tegoroczna edycja Open’er Festival się odbyła” – napisali organizatorzy wydarzenia na swoim facebooku. Niestety, poinformowali, że i w tym roku nie spotkamy się na jednym z największych festiwali międzynarodowych.

Od 2003 roku Open’er Festival odbywał się w wakacje na terenie Gdyni. Wydarzenie z roku na rok cieszyło się coraz większym zainteresowaniem. W 2019 roku na festiwalu bawiło się ponad 110 tysięcy ludzi. Gdy rok temu okazało się, że wydarzenie nie odbędzie się z powodu pandemii, wszyscy liczyli, że w 2021 organizacja będzie już możliwa. Niestety, jak poinformowali organizatorzy, Open’er odbędzie się dopiero w 2022 roku.

Chcemy, aby powrót na Open’era był doświadczeniem pełnym. Żeby to był czas wypełniony muzyką, kulturą, sztuką, rozrywką i zabawą w miejscu, formule i przestrzeni, które dobrze znacie. W skali i o sile, którą wspólnie zbudowaliśmy przez ostatnie 20 lat. Proces wychodzenia z pandemii postępuje, szczepienia trwają, ale niestety z oczywistych powodów, zarówno lokalnych jak i międzynarodowych, braku planu na najbliższe miesiące i obowiązujących restrykcji – początek lipca w Polsce to nie jest jeszcze czas, kiedy będziemy w stanie zorganizować Open’er Festival w skali i formie, na które czekacie - czytamy na stronie Open’er Festival.

Impreza ma odbyć się w dniach 29 czerwca – 2 lipca 2022 roku. Wszystkie zakupione na ten rok bilety zachowują ważność na przyszłoroczną edycję, a ci, którzy nie są jeszcze w posiadaniu wejściówek mogą je zdobyć TUTAJ.

Póki co, swój udział w imprezie muzycznej potwierdzili Twenty one Pilots, Michael Kiwanuka, Destroyer, BADBADNOTGOOD i Seasick Steve. Wkrótce pojawić mają się informacje na temat kolejnych artystów.

Ponieważ mimo wszystko nie wyobrażamy sobie lata bez Was, mamy dobrą wiadomość. W tym roku również spotkamy się w Gdyni. Co więcej, spędzimy tam razem kilka tygodni na wyjątkowym, nowym wydarzeniu, o szczegółach którego poinformujemy Was już niedługo - zdradzają organizatorzy festiwalu.

Wydarzenie nosić będzie nazwę Open’er Park.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24