28.04.2021 14:30 14 PM/TTM

Ogranicza ich tylko liczba szczepionek - w puckim punkcie już szczepią

Fot. TTM

Pierwszego dnia działania przyjmą około 200 pacjentów, ale mogliby zaszczepić 400 osób, ogranicza ich tylko liczba szczepionek – Punkt Szczepień Powszechnych w Pucku wystartował.

Wszystkie ręce na pokład – w powiecie puckim w akcję szczepień zaangażowani są nie tylko samorządowcy i medycy, ale także pracownicy powiatu i gminy.

Punkty od strony medycznej obsługują pracownicy puckiego szpitala, natomiast do pomocy są wyznaczeni pracownicy starostwa i po dwóch lub jednym z pracowników gminy – informuje Jarosław Białk, starosta pucki.

Szczepienia w nowo powstałym punkcie szczepień w Powiatowym Ośrodku Sportu Młodzieżowego przy ul. Morskiego Dywizjonu Lotniczego 18 w Pucku odbywać będą się od poniedziałku do piątku w godz. od 10:00 do 17:00. W przypadku braku szczepionek harmonogram może się zmienić.

Jesteśmy w centrum Pucka, gdzie są parkingi, dojeżdża tu autobus miejski, więc dotarcie do tego miejsca nie stanowi problemu. Ogranicza nas tylko liczba szczepionek - dodaje Jarosław Białk.

Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM

Na szczepienia można rejestrować się dzwoniąc na infolinię Starostwa Powiatowego w Pucku pod nr telefonu: (58)727 06 68, bądź dzwoniąc pod nr ogólny 989 lub przez stronę https://pacjent.erejestracja.ezdrowie.gov.pl.

Rejestracja przebiega zgodnie z harmonogramem dostępnym na: https://www.gov.pl/web/szczepimysie/rejestracja.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24