08.04.2021 12:30 1 NW/Powiat Wejherowski/facebook

Obiekty z powiatu wejherowskiego i puckiego z szansą na tytuł 'Modernizacja Roku'

Źródło:Powiat Wejherowski/facebook

Inwestycje w Rewie, Wejherowie, Rumi, Pucku i Gnieżdżewie znalazły się w finale konkursu Modernizacja Roku & Budowa XXI w. Mowa m.in. o Książnicy prof. Gerarda Labudy i modernizacji Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Rumi z nadbudową, windą i adaptacją poddasza na bibliotekę. Głosowanie trwa do maja 2021 roku.

Ogólnopolski Konkurs Budowlany „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.” ma na celu docenienie najciekawszych dokonań polskich budowlańców i promocję modernizacji, remontów i renowacji obiektów w całej Polsce. Najwyższy laur – statuetka i tytuł „Modernizacja Roku” jest obiektem pożądania wielu inwestorów, wykonawców jak i projektantów modernizacji.

W finale tegorocznej odsłony konkursu znalazły się trzy obiekty z powiatu wejherowskiego. Szansę na wyjątkowe wyróżnienie w kategorii „obiekty kultury” ma Książnica prof. Gerarda Labudy, a w kategorii „obiekty szkolnictwa i edukacji” Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Rumi.

Źródło:Powiat Wejherowski/facebook

Ponadto laureatem mogą zostać przedsięwzięcia: wejherowski tunel na Węźle Kwiatowa oraz bosmanat w Rewie. Do konkursu zakwalifikowały się także: modernizacja Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku czy realizowany przez gminę Puck remont ścieżki rowerowej między Gnieżdżewem a Radoszewem.

Fot. archiwum

Aby oddać głos należy:

  1. wejść na stronę: www.modernizacjaroku.org.pl

  2. Wyszukać zgłoszony obiekt według województwa lub nazwy obiektu

  3. Kliknąć na zgłoś obiekt, a następnie „zobacz podstronę obiektu i oddaj swój głos”

  4. Na podstronie podać imię i nazwisko, adres mailowy, zaznaczyć „Nie jestem robotem”, a po udanej weryfikacji kliknąć „Zagłosuj”. Na podany adres mailowy wysłany zostanie link do aktywacji głosu, należy go zaakceptować.

Głosowanie trwa do 10 maja 2021 roku do godziny 12:00.

Liczba oddanych głosów aktualizowana jest o pełnej godzinie.

Źródło:Powiat Wejherowski/facebook

Źródło:Powiat Wejherowski/facebook


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24