05.03.2021 11:00 0 raz/pomorskie.eu

Profesjonaliści pomogą młodym muzykom z Pomorza - wystarczy się zgłosić

Zdjęcie ilustracyjne, źródło: pixabay.com

Jesteś młodym muzykiem i potrzebujesz wsparcia? Zgłoś się do programu Tak Brzmi Miasto - zachęcają władze Pomorza. Młodzi artyści z regionu będą mogli liczyć na wsparcie tych, którzy w świecie muzyki osiągnęli sukces i uznanie.

Tak Brzmi Miasto: Inkubator to program, którego celem jest wsparcie młodych twórców w branży muzycznej przez profesjonalistów i odpowiednie narzędzia - podaje serwis prasowy województwa pomorskiego. Aby dołączyć do tej wirtualnej przygody, która rozpocznie się od kwietnia, należy zgłosić się do 17 marca 2021 r.

To pierwszy i największy program profesjonalizacji artystów muzycznych i menedżerów w Polsce, którego partnerem w Gdańsku jest Instytut Kultury Miejskiej. Przez pół roku odbędzie się wiele spotkań, warsztatów i konsultacji indywidualnych kształtujących młodą społeczność muzyczną. Kraków, Wrocław, Gdańsk, Gdynia oraz Lublin połączyły siły, stając się miastami rozwoju muzyków - wyjaśniają pomorscy urzędnicy.

I dodają, że warsztaty i spotkania poprowadzą specjaliści od coachingu artystów i wsparcia przemysłu kultury. Trenerami będą: Magda Chołyst, Agata Etmanowicz, Michał Faron i Adam Lewartowski. Pomogą muzykom określić swoje cele i wybrać odpowiednią ścieżkę pracy.

Z kolei kuratorzy będą ekspercko-branżowym wsparciem uczestników. Podczas wykładów i spotkań indywidualnych pokierują ścieżką muzyków. Podzielą się z nimi wiedzą z zakresu produkcji, bookingu, eksportu, networkingu, organizacji zespołu i wielu innych. Leszek Biolik, Daga Gregorowicz, Paweł Hordejuk i Bartek Stawiarz – uzupełniający się dream-team branży muzycznej – to opiekunowie poszczególnych miast. W Gdańsku i Gdyni opiekunami artystów i artystek będą Leszek Biolik i Michał Faron.

Chęć udziału w programie można zgłaszać przez tę stronę https://takbrzmimiasto.pl/inkubator/ .


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24