16.01.2021 09:30 10 Kwt/MZK Wejherowo/www.gov.pl/

Uczniowie wracają do szkół. Zmiany w kursowaniu autobusów MZK Wejherowo

Fot.archiwum

Już w najbliższy poniedziałek, czyli 18 stycznia uczniowie klas 1-3 szkół podstawowych wznowią naukę stacjonarną. W związku z tym MZK Wejherowo wprowadza zmiany w kursowaniu autobusów.

W związku z przywróceniem nauki w trybie stacjonarnym w klasach 1-3 szkół podstawowych, od poniedziałku do piątku obowiązywać będą rozkłady jazdy ważne w dni powszednie szkolne.

Na trasie linii 4 i 5 uruchomione zostaną dojazdy do pętli Orle Szkoła. Autobusy na linii 11 będą ponownie wykonywać kursy z oznaczeniem "s - kursuje w dni nauki szkolnej" tj. o 6:59 z Kochanowskiego SKM Nanice 01 do Kąpina i o 7:15 z Kąpino do przystanku Prusa - Szkoła 02.

Od poniedziałku zostanie także przywrócone funkcjonowanie linii numer 13. Pozostałe linie funkcjonują bez zmian.

Przypomnijmy, że od poniedziałku, 18 stycznia uczniowie klas I-III szkół podstawowych, a także uczniowie szkół specjalnych wracają do nauki stacjonarnej w ścisłym reżimie sanitarnym. Dodatkowo będzie można realizować praktyczną naukę zawodu w szkołach i placówkach prowadzących kształcenie zawodowe. Naukę zdalną dalej prowadzić będą uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych, szkół ponadpodstawowych, placówek kształcenia ustawicznego i centrów kształcenia zawodowego.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24