08.01.2021 09:22 0 raz

Trwają zapisy do Mistrzostw Kaszub Kobiet w Luzinie

Zdjęcie ilustracyjne, źródło: pixabay.com

Ogólnopolski Turniej Kaszub Cup w halówkę w Luzinie nie jest tylko okazją do zmagań wśród męskiego grona adeptów futbolu. Potwierdzeniem są tego coroczne Mistrzostwa Kaszub Kobiet. Tegoroczne zawody odbędą się 30 stycznia. Trwają zapisy.

Będzie to już jedenasta edycja Mistrzostw Kaszub Kobiet w piłkę nożną halową.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tej imprezie. Na wszystkich uczestników czekają atrakcyjne nagrody oraz świetna zabawa. Zawody odbywać się będą w aktualnym reżimie sanitarnym – zachęca Piotr Klecha, dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu, Rekreacji i Turystyki w Luzinie.

Żeńskie drużyny, które chcą wziąć udział w turnieju mogą wysyłać swoje zgłoszenia drogą mailową na adres: [email protected] Koszt uczestnictwa to 200 zł.

Turniej odbędzie się w hali widowiskowo-sportowej im. Marszałka Maciej Płażyńskiego w Luzinie przy ul. Mickiewicza w sobotę, 30 stycznia.

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku w zawodach triumfowały piłkarki Pogoni Tczew. Na drugim stopniu podium stanęły również piłkarki z Kociewia. Trzecie miejsce przypadło UKS Victoria Sianów. Czwartą lokatę zajęły zawodniczki GOSRiT Luzino. Zanim jednak dojdzie do rywalizacji w Mistrzostwach Kaszub Kobiet w Luzinie w ramach Kaszub Cup czekają nas jeszcze zmagania roczników 2011 (16 stycznia), 2012 (17 stycznia) oraz 2013/14 (24 stycznia).


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24