08.12.2020 08:59 0 raz

Zespół z Luzina na drugim miejscu. Gryf za podium w Kaszub Cup

żródło: GOSRiT Luzino

Swoje piłkarskie umiejętności na hali widowiskowo-sportowej w GOSRiT Luzino zaprezentowali młodzi adepci futbolu z 2006 rocznika. Drużyny walczyły o zwycięstwo w kolejnym tegorocznym turnieju z cyklu Kaszub Cup.

W turnieju dla 14-latków zmierzyło się 10 zespołów z miejscowości z powiatu wejherowskiego i Gdańska.

Wielkie emocje towarzyszyły kolejnemu turniejowi Kaszub Cup dla rocznika 2006, który odbywał się na Hali GOSRiT w Luzinie. Zwłaszcza w spotkaniach o 3 miejsce i finał mogliśmy zobaczyć walkę o każdy skrawek boiska, a sędziowie mieli w tych meczach  mnóstwo roboty. Ostatecznie w meczu o najniższy stopień podium Piki Gdańsk pokonały GOSRiT Luzino – mówi Piotr Klecha, dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu Rekreacji i Turystyki w Luzinie.

W wielkim finale również zagrał zespół z Luzina. GOSRiT II musiał uznać wyższość Jaguara Gdańsk I.

Zawody, już tradycyjnie odbywały się z zachowaniem szczególnych środków ostrożności oraz bez udziału kibiców – podkreśla dyrektor GOSRiT.

Podczas turnieju wręczono także indywidualne wyróżnienia. Najlepszym zawodnikiem został wybrany Kacper Bargański z GOSRiT Luzino. Królem strzelców został Mateusz Grubba z Gryfa Wejherowo II, a najlepszym bramkarzem Aleks Sondej z Jaguara Gdańsk I.