04.12.2020 11:30 0 raz/mat. pras.

Pomóż Tomaszowi – weź udział w biegu charytatywnym

Zdjęcie ilustracyjne, źródło: pixabay.com

W najbardziej magicznym okresie całego roku jakim są święta Bożego Narodzenia odbędzie się niecodzienna - biegowa - akcja charytatywna. Celem inicjatywy jest zbiórka środków na leczenie Tomasza Bojara, mieszkańca Rumi walczącego z czerniakiem.

Czy święta Bożego Narodzenia zawsze muszą wyglądać tak samo? Co roku słyszymy: „Ile można siedzieć przy stole? Chodźmy się poruszać, bo zaraz pęknę”. Zatem dajemy wam taką możliwości i mówimy „sprawdzam” – zachęcają do udziału w niecodziennej akcji charytatywnej organizatorzy świątecznego biegu. - Ludzie z Ultra Way Team organizują biegi. Nie będzie to jednak zwykłe bieganie. Postanowiliśmy zorganizować Świąteczne 1000 kilometrów dla Tomasza Bojara. W dniach 24 do 26 grudnia 2020 roku wszyscy biegacze mogą biegać gdziekolwiek chcą i wysyłać do nas posty ze zdjęciami potwierdzającymi przebiegnięte kilometry. Czy to w postaci zdjęć zegarków, telefonów czy po prostu postów z oznaczeniem zbiórki dla Tomasza Bojara. Celem biegów wirtualnych jest zebranie minimum 1000 km i wówczas sponsorzy wypłacą obiecane pieniądze na leczenie – wyjaśniają.

Tomasz potrzebuje terapii, która nie jest refundowana przez NFZ. Koszty leczenia przekraczają możliwości finansowe jego rodziny. Więcej szczegółów na temat trudnej sytuacji Tomka i innych inicjatywach mających wspomóc zbiórkę środków można przeczytać tutaj: https://www.siepomaga.pl/tomasz-bojar, https://www.facebook.com/ToniBojar.

W akcje pomocy Tomkowi włączyli się również wspaniali ludzie z https://www.facebook.com/tosiemusiudac.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby sprawdzić swoją wytrzymałość i charakter i namawiamy do jak najdłuższych biegów podczas tego wyjątkowego wydarzenia, jednocześnie pomagając w zbiórce środków na leczenie Tomka. Oczywiście każda pomoc, która przybliży nas do osiągnięcia celu, jest mile widziana, ale my oprócz wspomnianych już środków od sponsorów, zachęcamy do jakichkolwiek wpłat, czy to 2 zł, czy 102 zł na https://www.siepomaga.pl/tomasz-bojar, bo cel jest bardzo ważny i szczytny, a jest nim walka o życie chorego Tomasza Bojara – dodają biegacze.

Wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/events/1489011181287582


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24