27.11.2020 11:50 0 NW

Wejherowo: Tragiczny wypadek na ulicy Jana Kotłowskiego

Fot. Karina Labuda/TTM

W Wejherowie w piątek (27 listopada) na ulicy Jana Kotłowskiego doszło do wypadku. Samochód osobowy uderzył w ogrodzenie. Na miejsce wysłano dwa zespoły ratownictwa medycznego i Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.


Aktualizacja, 27 listopada, godz. 12:20

Niestety nie udało się uratować kobiety i mężczyzny, którzy ulegli wypadkowi. Informacje o śmierci obu osób potwierdził dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wejherowie.


Kilkanaście minut przed godziną 11:00 doszło do wypadku w Wejherowie na ulicy Jana Kotłowskiego. Poszkodowane zostały dwie starsze osoby.

Samochód osobowy uderzył prawdopodobnie w ogrodzenie. Dwie starsze osoby – mężczyzna i kobieta nie wykazują czynności życiowych. Trwa resuscytacja - informował zaraz po zdarzeniu dyżurny wejherowskiej straży pożarnej.

Na miejscu akcję ratowniczą prowadziły dwa zespoły ratownictwa medycznego. Konieczne było także wysłanie Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Droga była całkowicie zablokowana.

Fot. Karina Labuda/TTM Fot. Marek Trybański/TTM Fot. Marek Trybański/TTM Fot. Marek Trybański/TTM Fot. Marek Trybański/TTM Fot. Marek Trybański/TTM Fot. Marek Trybański/TTM


Czytaj również:

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24