27.11.2020 10:27 4 raz/Nadleśnictwo Gdańsk

W tym roku nie wytniemy swojego bożonarodzeniowego drzewka

Fot.archiwum

Każdego roku, przez światami Bożego Narodzenia, chętne osoby mogły na terenie Nadleśnictwa Gdańsk osobiście wyciąć swoje świąteczne drzewko w ramach akcji Choinkobranie. Niestety, z powodu epidemii, leśnicy postanowili, że to wydarzenie w tym roku się nie odbędzie. Ale podkreślają, że choinkę będzie można nabyć prosto z leśniczówki.

"Z wielką przykrością i smutkiem informujemy, że ze względu na trwający kryzys epidemiczny, w trosce o bezpieczeństwo uczestników i osób pracujących przy organizacji wydarzenia, a także w obliczu istniejących obostrzeń, tegoroczna edycja 'Choinkobrania – wytnij swoją choinkę!' się nie odbędzie" - czytamy w komunikacie Nadleśnictwa Gdańsk.

Trudno nam wyobrazić sobie zimę bez Choinkobrania, ale będziemy dbali o nasze choinki żebyście mogli za rok przyjść i wyciąć swoje wymarzone świąteczne drzewko - informuje Łukasz Plonus z Lasów Państwowych.

Jak dodaje, tradycyjna sprzedaż ciętych choinek pod leśniczówkami odbędzie się w zmienionej formule dostosowanej do istniejących obostrzeń. Szczegóły zostaną podane w połowie grudnia.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24