23.11.2020 16:30 0 WH

Gdyński teatr przenosi się do sieci

mat. pras. fot. Sebastian Mul

Z ciekawą inicjatywą wyszło Gdyńskie Centrum Kultury. Placówka zaprasza widzów na spektakle online. W repertuarze są dwa tytuły - „Marysia ma Rysia” w reż. Agnieszki Płoszajskiej oraz „Zacznijmy jeszcze raz” w reż. Tomasza Sapryka.

Nowe obostrzenia związane z pandemią koronawirusa wymusiły odwołanie wydarzeń kulturalnych. Na szczęście część z nich przeniesiono do sieci. Chętni, bez wychodzenia z domu, będą mogli wziąć udział w imprezach.

Do zdalnych wydarzeń dołącza Gdyńskie Centrum Kultury z inicjatywą teatrów online. W ramach tego widzowie będą mogli obejrzeć dwa spektakle - „Marysia ma Rysia” w reżyserii Agnieszki Płoszajskiej i „Zacznijmy jeszcze raz” w reżyserii Tomasza Sapryka. Oba tytuły będą dostępne po zakupieniu biletu, który jest aktywny przez sześć dni. Każdego dnia przedstawienia będą dostępne przez sześć godzin.

W czasie wakacji zrealizowano nowe nagranie spektaklu „Marysia ma Rysia”, gdzie widzowie będą mogli cieszyć się wysoką jakością produkcji telewizyjnej.

„Marysia ma Rysia" w reż. A. Płoszajskiej

Marysia zapragnęła, aby w dniu swoich urodzin dostać od rodziców rybkę. Dostała... glonojada. Spektakl muzyczny opowiada o tym, że prawdziwą przyjaźń można odnaleźć w najmniej spodziewanym dla siebie miejscu i momencie. To również opowieść o wsparciu jakie można otrzymać od przyjaciela. I o tym, że nie warto żywić urazy i pielęgnować żalu.

Bilety: 15 zł są dostępne na tej stronie. Spektakl dostępny 27, 28 i 29 listopada oraz 4, 5 i 6 grudnia, każdego dnia od godz. 12 do 17:59.

mat. pras. fot. Sebastian Mul

„Zacznijmy jeszcze raz" w reż. T. Sapryka

Podobno w życiu najważniejsze są wiara, nadzieja, miłość i... uśmiech. Wszystko to odnajdziecie w naszym spektaklu. Komedii specjalnie napisanej przez Olę Wolf dla dwojga aktorów – Tomasza Sapryka i Aldony Jankowskiej. To sztuka o nas... bardzo bliska polskiemu widzowi, ciepła i cholernie mądra.

Bilety w cenie 25 zł są dostępne na tej stronie. Spektakl dostępny będzie 27, 28 i 29 listopada oraz 4, 5 i 6 grudnia - każdego dnia od godz. 18 do 23:59.

mat. pras. fot. Sebastian Mul


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24