20.11.2020 15:24 0 raz/KWP Gdańsk

Złodzieje wrócili na miejsce przestępstwa – zostali zatrzymani

źródło: KWP Gdańsk

Wejherowscy dzielnicowi zatrzymali parę złodziei, których łupem padły m.in. Perfumy. Wpadli, po dzień po dokonaniu przestępstwa wrócili do sklepu, który okradli.

Policjanci dzielnicowi z Posterunku Policji w Luzinie zostali w czwartek (19 listopada) po południu wezwani na interwencję do jednego ze sklepów. Ze zgłoszenia wynikało, że doszło tam do kradzieży.

Zgodnie z przekazaną informacją mieli tam być jej sprawcy. Okazało się, że złodzieje wrócili do sklepu, gdzie zostali rozpoznani przez pracowników drogerii. Kradzież została także zarejestrowana na sklepowym monitoringu – relacjonują pomorscy policjanci.

Stróże prawa szybko dotarli na miejsce zgłoszenia i na miejscu zatrzymali 36-latka i 33-latkę. Przyjęte także zostało zawiadomienie o kradzieży mienia.

Jak ustalili policjanci, sprawcy dzień wcześniej ukradli kilka flakonów perfum oraz inne przedmioty o wartości prawie 600 złotych – czytamy w komunikacie Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku.

Zatrzymani zostali doprowadzeni do wejherowskiej komendy. Niewykluczone, że usłyszą zarzut dotyczący kradzieży. Sprawcy są znani policjantom z innych przestępstw. Grozi im kara do 5 lat więzienia.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24