20.11.2020 09:40 0 raz/KPP Wejherowo

Uderzył autem w inny pojazd i uciekł – policja szuka sprawcy kolizji

Archiwum

Policjanci z Komisariatu Policji w Rumi poszukują sprawcy zderzenia, do którego doszło w Rumi. Po tym, jak uderzył swoim samochodem w inny, w pojeździe uwięzieni zostali ludzi. Stróże prawa proszą o pomoc w odnalezieniu winowajcy.

Do zdarzenia doszło 10 listopada 2020 r. około godziny 19:45 przy skrzyżowaniu ulic Starowiejskiej, Wybickiego i Roszczynialskiego w Rumi. Kierowca forda mondeo zatrzymał się na ul. Wybickiego, by skręcić w ulicę Starowiejską. Jak opisują policjanci, wtedy nadjechał inny samochód, który podczas nieprawidłowo wykonywanego manewru omijania, uderzył w lewą stronę forda. Tym samym spowodował uszkodzenia reflektora, błotnika i lewej strony przedniego zderzaka. Ponadto w wyniku zdarzenia, kierująca fordem wraz z pasażerem zostali zakleszczeni w pojeździe, a sprawca nie zatrzymał się i odjechał z miejsca zdarzenia.

Najprawdopodobniej w samochodzie sprawcy mogą być uszkodzenia prawej przedniej strony samochodu – podaje asp. sztab. Anetta Potrykus, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie.

I apeluje:

Wszyscy, którzy mają jakiekolwiek informację na temat tego zdarzenia lub tożsamości sprawcy oraz wiedzą w jakim kierunku odjechał, proszeni są o kontakt z policjantami pod numerem telefonu 47 742 99 22 . Być może ktoś posiada nagranie z kamery samochodowej dotyczące tego zdarzania – dodaje przedstawicielka wejherowskich stróżów prawa.

Informacje oraz nagranie video można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: [email protected]


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24