18.11.2020 09:30 15 raz/UM Puck

Targowisko w Pucku - przedświątecznie...

Archiwum UM Puck

Puck zaprasza zainteresowanych, a w szczególności twórców ludowych, przedsiębiorców, koła gospodyń oraz firmy i instytucje do wzięcia udziału i skorzystania z możliwości prezentacji oraz sprzedaży swoich wyrobów podczas targowiska.

W tym roku typowego Jarmarku Świątecznego na rynku w Pucku nie będzie. Ale - jak podali miejscowi urzędnicy - świąteczne targowisko zorganizowane zostanie w dniach 12 - 13 grudnia 2020 roku na Targowisku Miejskim w strefie A, w godzinach 10:00-18:.00 (godziny mogą ulec drobnej zmianie).

W trakcie targowiska preferowana będzie sprzedaż produktów o charakterze świątecznym, regionalnym oraz wyrobów rękodzieła artystycznego takich jak: ceramika, biżuteria, koronka, galanteria skórzana, wyroby regionalne z wikliny, siana, drewna, itp., zabawki, kosmetyki, gastronomia w tym: grzane piwo, miody pitne, nalewki, soki, itp., artykuły świąteczne w tym ozdoby choinkowe, artykuły spożywcze: słodycze, drobne przekąski, potrawy i wyroby regionalne (bigos, placki, chleb, pierogi, szynki wędzone, sery itp.), drzewka choinkowe oraz inny asortyment zatwierdzony przez organizatora – wymieniają przedstawiciele puckiego magistratu.

Każdy przedsiębiorca lub wystawca zainteresowany udziałem w tym wydarzeniu powinien najpóźniej do dnia 1 grudnia 2020 r. przesłać kartę zgłoszenia wraz z podpisaną klauzulą dot. przetwarzania danych osobowych na adres: Urząd Miasta Puck, ul. 1 Maja 13, 84-100 Puck z dopiskiem „Targowisko w Pucku - przedświątecznie...”, złożyć osobiście w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta Puck (pok. 2), lub przesłać wypełniony, zeskanowany dokument za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: [email protected] Przesłanie karty zgłoszenia jest równoznaczne z akceptacją postanowień Regulaminu Jarmarku.

Od uczestników będzie pobierana symboliczna opłata (30,00 zł za dzień) z wyłączeniem organizacji pozarządowych. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń – dodają puccy urzędnicy.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24