28.10.2020 13:55 0 NW/KPP w Wejherowie

Poszukiwany wpadł podczas kontroli - miał narkotyki

Źródło:KPP w Wejherowie

Wejherowscy policjanci zatrzymali poszukiwanego mężczyznę w jednej z miejscowości z gminy Szemud. W trakcie interwencji okazało się, że 34-latek jest w posiadaniu substancji odurzających. Usłyszy on więc dodatkowe zarzuty, za co grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z wejherowskiej drogówki zatrzymali we wtorek (27 października) mieszkańca powiatu kartuskiego do kontroli drogowej. Okazało się, że mężczyzna był poszukiwany i ma do odbycia karę 8 miesięcy pozbawienia wolności.

Okazało się, że mężczyzna posiada aktualny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. W trakcie kontroli policjanci ujawnili przy zatrzymanym także ponad 20 gramów amfetaminy – informuje asp. sztab. Anetta Potrykus, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pucku.

34-latek został przewieziony do Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie, gdzie trafił do policyjnej celi. W więzieniu spędzi najbliższe 8 miesięcy za wcześniej zasądzone przestępstwo. Niebawem zostanie przesłuchany i postawione zostaną mu zarzuty posiadania narkotyków i naruszenia sądowego zakazu.

Policjanci informują, że posiadanie narkotyków jest zagrożone karą pozbawienia wolności do 3 lat. Natomiast naruszenie sądowego zakazu jest zagrożone karą pozbawienia wolności do 5 lat.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24