27.10.2020 18:00 15 NW

Gdynia: 64-latek ugodził nożem 23-latka

Źródło:KWP Gdańsk

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który podejrzany jest o to, że w poniedziałkowy (26 października) wieczór ranił nożem 23-latka. Prawdopodobnie 64-latek odpowie za uszkodzenie ciała, za co grozi mu do 5 lat więzienia.

Funkcjonariusze zgłoszenie o tym, że w centrum Gdyni ktoś ranił nożem inną osobę otrzymali ok. godz. 22:00 w poniedziałek (26 października). Z rozmowy ze świadkami zdarzenia wynikało, że grupę młodych osób zaczepił starszy mężczyzna. Podczas kłótni pokrzywdzony 23-latek stanął w obronie koleżanki i został raniony nożem.

Policjanci ustalili rysopis sprawcy i zaczęli go szukać. Podczas przeszukania pobliskiego terenu mundurowi znaleźli podejrzanego w jednej z kamienic. Zatrzymali go i doprowadzili do komisariatu – informują kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku.

Okazało się, że 64-latek miał w organizmie ponad promil alkoholu. Stróże prawa przesłuchali pokrzywdzonego 23-latka i świadków zdarzenia. Sprawcę przewieźli natomiast do policyjnej celi.

Mężczyzna najprawdopodobniej odpowie za uszkodzenie ciała. Funkcjonariusze informują, że za tego typu przestępstwo grozi do 5 lat pozbawienia wolności.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24