17.10.2020 18:48 3 Kwt/Arka Gdynia

Arka remisuje ze Stomilem

Żółto-niebiescy zremisowali w Olsztynie ze Stomilem 1:1. Mimo przewagi liczebnej zawodników Arki na boisku, nie udało się wygrać meczu. Gdynianie wyjeżdżają z Olsztyna z zaledwie jednym punktem.

Z gry żółto-niebieskich nie jest zadowolony trener Ireneusz Mamrot.

To strata dwóch punktów i co do tego nie mam wątpliwości. Mecz nam się ułożył wyśmienicie, karny 1:0 do szatni i czerwona kartka dla zawodnika gospodarzy. Takie spotkanie trzeba po prostu wygrać. Zdarza się kiedy zespół gra przeciwko dziesięciu i nie wygrywa, tyle że my mieliśmy wynik. O to mam dużo pretensji do zespołu.

Tuż przed końcem pierwszej połowy bramkę z rzutu karnego zdobył Letniowski. Od tego momentu gospodarze grali w dziesiatkę, bo czerwoną kartkę ujrzał Byrtek. Nie przeszkodziło to Biedrzyckiemu w zdobyciu wyrównującej bramki w 57 minucie.