26.09.2020 08:00 0 Kwt/Arka Gdynia

Arka wygrywa w Niecieczy

źródło: Arka Gdynia

Arka pozostaje niepokonana w Fortunie 1 Lidze. Żółto-niebiescy zaliczyli pierwsze zwycięstwo w Niecieczy, a zadecydowała o tym bramka zdobyta przez Rafała Wolsztyńskiego w końcówce spotkania.

Nie jestem zadowolony z pierwszej połowy. Za łatwo daliśmy gospodarzom operować piłką. Oni to robili bardzo dobrze, choć sytuacji z tego nie było, ale przez to my też ich nie stwarzaliśmy. W drugiej połowie wyglądało to dużo lepiej. Zwłaszcza pierwsze 20-30 min. po przerwie, kiedy wyprowadziliśmy kilka szybkich akcji. Piłkarskie szczęście było dziś po naszej stronie. To, co wydarzyło ostatniej akcji meczu… trzeba zobaczyć na spokojnie. Piłka tańczyła na linii, odbiła się od słupka oraz poprzeczki i ostatecznie nie wpadła. Cieszymy się z trzech punktów osiągniętych z wymagającym zespołem, który bez wątpienia jest jednym faworytów do awansu – mówił po meczu Ireneusz Mamrot, trener gdynian.