23.09.2020 16:00 2 raz

W lipcu wyszedł z domu – do tej pory nie wrócił

fot. KPP Wejherowo

Wejherowscy policjanci poszukują zaginionego 43-letniego Roberta Ryfa, który 28 lipca wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił, ani też nie nawiązał kontaktu z nikim z bliskich. Zaginięcie zostało zgłoszone 21 września 2020 roku.

Policjanci z Wejherowa podali rysopis zaginionego pod koniec lipca mężczyzny.

Wiek z wyglądu 43 lata, wzrost około 160-165 cm, krępej budowy ciała, włosy krótkie koloru czarnego, oczy koloru piwnego, uzębienie pełne, nos prosty mały, uszy normalne. Znaki szczególne: blizna na prawej nodze, tatuaż na lewym nadgarstku „RR" – poinformowała asp. sztab. Anetta Potrykus, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie.

W chwili zaginięcia mężczyzna posiadał na sobie krótkie spodenki oraz t-shirt.

Ostatni kontakt nawiązał z rodziną 27 lipca 2020 roku, po czym opuścił miejsce zamieszkania. Jak ustalili kryminalni, zaginiony w ostatnim czasie był widziany na w rejonie SKM Reda Pieleszewo – dodała policjantka.

Wszelkie informacje o zaginionym mężczyźnie prosimy kierować do Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie pod numer 47 742 97 36 lub 47 742 97 22, bądź kontaktować się z Komendą Powiatową Policji w Wejherowie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: [email protected] .


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24