25.08.2020 15:32 0 rp/KPP Puck

Medyk z Helu dziękuje policjantom za odzyskanie sprzętu

Źródło: KPP Puck

Podczas policyjnego pościgu ulicami Helu udało się złapać złodzieja, który bez skrupułów okradł lekarkę. Pozostawiła ona niezabezpieczony trójkołowy rower przed posesją, w której udzielała wizyty domowej pacjentowi. Medyk podziękowała mundurowym za sprawna akcję… wakacyjną pocztówką.

„Serdeczne podziękowania za udzielenie pomocy i bardzo szybkie, skuteczne działanie policjantów…” – to fragment podziękowania, jakie wpłynęło do Komendy Powiatowej Policji w Pucku w sprawie, którą opisywaliśmy kilka dni temu w tym artykule.

Przypomnijmy, 22-letni mężczyzna okradł lekarkę pracującą w przychodni, która udzielała pomocy w jednym z domów w Helu. Sprawca nie uciekł jednak zbyt daleko wakacyjnym rowerem i został schwytany podczas policyjnego pościgu. Bardzo możliwe, że mężczyzna nie zdawał sobie sprawy z powagi sytuacji, co może dodatkowo potwierdzać fakt, że był nietrzeźwy.

Ze zgłoszenia wynikało, iż lekarz z przychodni medycznej w Helu pozostawiła niezabezpieczony rower przed posesją, w której udzielała wizyty domowej pacjentowi. Zgłaszająca po zakończeniu wizyty zorientowała się, że pozostawiony bez nadzoru pojazd został skradziony – poinformowała st. sierż. Ewa Bresińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pucku.

Za błyskawiczna reakcję mundurowych z Pucka lekarka postanowiła podziękować piękną pocztówką. Dla policjantów, jak sami podkreślają, nie ma nic bardziej budującego niż słowa uznania za dobrze wykonaną pracę.

Zwykłe podziękowania od obywateli są dla mundurowych największą nagrodą za niesioną im pomoc i służbę – zaznaczają policjanci z pucka.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24