04.08.2020 14:10 1 raz

Objazdy tras linii 691 i 692 jeszcze do połowy sierpnia

fot. FB/PKS Gdynia

Do połowy sierpnia autobusy PKS Gdynia linii 691 i 692 będą musiały kursować na trasach objazdowych. Zmiany wymusił remont drogi, na której prace się przedłużają.

Przypomnijmy, w związku z remontem i zamknięciem drogi powiatowej na odcinku Strzebielinek - Lisewo Zbiornik - Kolkowo Rondo, pracownicy PKS Gdynia musieli skorygować trasy linii 691 i 692.

Po zmianach linia 691 z Rybna w kierunku Wierzchucina prowadzi przez Opalino i Czymanowo z włączeniem na stałą trasę od przystanku Gniewino Zakład. Nie obsługuje przystanków Strzebielinek oraz Lisewo - Zbiornik. W drugą stronę trasa przebiega po tym samym, zmienionym szlaku.

Z kolei linia 692 w kierunku Wierzchucina od Kostkowa przebiega przez Tadzino, Mierzyno - Skrzyżowanie i włącza się na stałą trasę od przystanku Gniewino Pomnik. Nie obsługuje przystanków: Lisewo, Lisewo - Zbiornik, Gniewino Zakład, Gniewino Osiedle oraz Gniewino Szkoła. W drugą stronę linia również prowadzi zmienioną trasą.

Początkowo do stałych tras zamierzano wrócić na początku sierpnia. Jednak z uwagi na to, że droga nadal jest w remoncie, zmiany w kursowaniu potrwają co najmniej do 14 sierpnia.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24