03.08.2020 08:20 10 raz

Dwa wypadki na drogach, są poszkodowani

fot. Czytelnik N24

Nie był to spokojny, poniedziałkowy (3 sierpnia) poranek na drogach powiatu wejherowskiego. Niemal w tym samym czasie doszło do dwóch wypadków. Konieczna była interwencja załogi pogotowia ratunkowego.

Służby ratunkowe zostały wezwane do akcji w poniedziałek o godzinie 6:30. Strażackie wozy bojowe ruszyły na ulicę szkolną w Bolszewie.

Doszło tam do zderzenia samochodu ciężarowego z autobusem komunikacji miejskiej. Jedna osoba została poszkodowana, ale nie było potrzeby przewiezienia jej do szpitala – relacjonuje dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wejherowie.

fot. Czytelnik N24 fot. Czytelnik N24 fot. Czytelnik N24 fot. Czytelnik N24 fot. Czytelnik N24 fot. Daniel Zaputowicz, TTM fot. Daniel Zaputowicz, TTM fot. Daniel Zaputowicz, TTM fot. Daniel Zaputowicz, TTM fot. Daniel Zaputowicz, TTM fot. Daniel Zaputowicz, TTM fot. Daniel Zaputowicz, TTM fot. Daniel Zaputowicz, TTM

Osiem minut po pierwszym zgłoszeniu wejherowscy strażacy otrzymali drugie wezwanie. Tym razem na ulicę Kamienną w Rumi.

Tam zderzył się bus z samochodem ciężarowym. Jedna osoba została poszkodowana i zabrana do szpitala – dodaje dyżurny KP PSP w Wejherowie.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24