29.07.2020 15:30 7 Kwt/KMP Gdynia

Rozpoznajesz ich? Sprawcy dwóch przestępstw w Gdyni poszukiwani

źródło: KMP Gdynia

W jednym ze sklepów na Skwerze Kościuszki w Gdyni doszło do kradzieży rozbójniczej. Policja szuka sprawców tego przestępstwa. Do zdarzenia doszło 16 lipca. Policjanci poszukują także osoby odpowiedzialnej za włamanie do boksu na terenie Hali Targowej.

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Śródmieściu prowadzą śledztwo w sprawie kradzieży rozbójniczej, do której doszło na terenie jednego ze sklepów w centrum miasta.

Pierwszy z mężczyzn, którego wizerunek udało się zarejestrować na monitoringu, ma około 35-45 lat, jest tęgiej budowy ciała. W dniu przestępstwa ubrany był w jasną koszulkę z czerwonymi napisami z przodu, ciemną bluzę/kurtkę. Na głowie miał ciemną czapkę z daszkiem. Jego twarz przysłonięta została białą maseczką.

Kolejny z mężczyzn jest także tęgiej budowy ciała. Ubrany był w dwukolorową czapkę z daszkiem z ciemnym napisem „ICON” z przodu, czarno-szarą bluzę „kangurkę” z jasnym napisem na piersi i ciemne buty. Miał także białą maseczkę przysłaniającą twarz.

Ostatni z mężczyzn ma około 25 – 35 lat, jest szczupłej budowy ciała. W tym dniu ubrany był w szarą, rozpinaną bluzę sportową, na głowie miał czerwoną czapeczkę z daszkiem z rysunkiem z przodu, ciemne buty sportowe z białymi podeszwami i miał białą maseczkę przysłaniającą twarz.

Wszystkie osoby, które rozpoznają któregokolwiek z mężczyzn zarejestrowanych na monitoringu lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu ich tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji w Gdyni Śródmieściu, pod nr telefonu *+48 47 74 21 155 – informują gdyńscy policjanci.

źródło: KMP Gdynia źródło: KMP Gdynia źródło: KMP Gdynia źródło: KMP Gdynia źródło: KMP Gdynia źródło: KMP Gdynia źródło: KMP Gdynia źródło: KMP Gdynia

Policjanci z Gdyni poszukują także osoby odpowiedzialnej za włamanie do jednego z boksów na terenie Hali Targowej.

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Śródmieściu poszukują mężczyzny, który w dniu 19 lipca 2020 roku nad ranem włamał się do jednego boksu na gdyńskiej Hali Targowej. Jeśli rozpoznajesz osobę, której wizerunek zarejestrowano na monitoringu, zadzwoń do nas na nr +48 47 74 21 155 – informują gdyńscy policjanci.

Mężczyzna ma około 35-45 lat, jest szczupłej budowy ciała. W dniu włamania ubrany był w jasną bluzę z czarnym napisem na klatce piersiowej, ciemne spodnie dresowe i ciemne klapki typu „japonki”.

źródło: KMP Gdynia

źródło: KMP Gdynia


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24