29.07.2020 09:30 0 Kwt/Arka Gdynia

Pavels Steinbors odchodzi z Arki Gdynia? Roszady w klubie

fot. Anna Kwiatkowska/archiwum

Pavels Steinbors jest uznawany za jednego z najlepszych bramkarzy w Ekstraklasie. Nic więc dziwnego, że zawodnikiem żółto-niebieskich zainteresowały się inne kluby, zwłaszcza, że gdynianie opuszczają najwyższy szczebel rozgrywek.

Pavels Steinbors był najlepszym zawodnikiem Arki Gdynia w minionym sezonie. Bramkarz został także doceniony przez kibiców i wygrał specjalny plebiscyt.

Po raz kolejny dziękuję wszystkim kibicom, którzy oddawali na mnie głosy. Tak jak mówiłem, po jesieni starałem się, aby statuetka znowu wróciła do mnie. Niestety to tylko dla mnie pocieszenie po tym, że jako drużynie nie udało nam się utrzymać w lidze. Sukces zespołu byłby dla mnie bardziej radosną nagrodą – informuje zawodnik na stronie klubu.

Jak informuje Przegląd Sportowy, dotychczasowy bramkarz numer jeden w Arce opuszcza zespół i zagra w Jagiellonii Białystok. Tymczasem w Arce zagra Daniel Kajzer. Były zawodnik Śląska Wrocław podpisał kontrakt z gdyńskim klubem, który obowiązywać będzie do 30 czerwca 2023 roku.

Wypożyczony z Lecha Poznań został także Juliusz Letniowski. Urodzony w Gdańsku zawodnik jest ofensywnym pomocnikiem. Rozpoczynał w gdańskiej Lechii, gdzie grał na szczeblu juniorskim w Akademii oraz w drugim zespole.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24