16.07.2020 16:30 5 raz

Grzegorz Niciński znowu poprowadzi Gryfa do boju

fot. FB/WTS Gryf Wejherowo

Pod jego wodzą piłkarze z Wejherowa gromili takich przeciwników jak Górnik Zabrze, dumnie stawiali czoła nawet Legii Warszawa. Czarno-żółci ponownie na murawy wybiegną prowadzeni przez trenera-legendę – Grzegorza Nicińskiego.

"Mamy dobrą informację dla sympatyków żółto-czarnych. Z dniem 1 sierpnia 2020 pierwszym trenerem drużyny Gryfa zostaje Grzegorz Niciński" – poinformowali na swojej facebook’owej stronie działacze Gryfa Wejherowo.

Mamy dobrą informacje dla sympatyków żółto - czarnych. Z dniem 1 sierpnia 2020 pierwszym trenerem drużyny Gryfa...

Opublikowany przez WKS Gryf Wejherowo Czwartek, 16 lipca 2020

Jak czytamy w poście, zarząd klubu podpisał kontrakt z nowym trenerem na dwa lata – do 30 czerwca 2022. W kontrakcie zawarto klauzule odstępnego w przypadku propozycji z wyższych klas rozgrywkowych.

Przypomnijmy, w przyszłym sezonie Gryf Wejherowo zagra w trzecioligowych rozgrywkach piłki nożnej.

"Trenera Grzegorza Nicińskiego nie trzeba nikomu z sympatyków Gryfa przedstawiać́. Przypomnieć́ należy jednak, że to pod jego wodzą zespół pierwszy raz w historii awansował do drugiej ligi i odniósł największy sukces w rozgrywkach Pucharu Polski pokonując takie zespoły jak Zawisza Bydgoszcz, Korona Kielce, Górnik Zabrze oraz zremisował w ćwierćfinale z Legią Warszawa na Łazienkowskiej 1:1" - przypominają przedstawiciele wejherowskiego klubu.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24