15.10.2020 13:00 0 art. spons. Artykuł sponsorowany

Zamieszkaj komfortowo i w dobrej cenie z Euro Stylem

Osiedle Beauforta

Trójmiasto, z racji atrakcyjnego położenia oraz dynamicznego rozwoju i doskonałych warunków do życia – jest jednym z tych miejsc w Polsce, gdzie ceny nieruchomości rosną od lat. Z raportu JLL „Rynek mieszkaniowy w Polsce” za drugi kwartał tego roku wynika, że nawet pandemia nie odmieniła tego trendu, a średnia cena metra kwadratowego na rynku pierwotnym przekroczyła tu już 10 tys. złotych. Jednak również osoby, które nie mogą sobie pozwolić na zakup mieszkania za taką cenę, mogą znaleźć w Gdańsku czy Gdyni atrakcyjne propozycje. Na rynku jest tu w sumie 5,8 tys. mieszkań, z czego aż 1000 w ofercie jednego z największych trójmiejskich deweloperów – Euro Stylu, u którego ceny za metr kwadratowy zaczynają się już od 5700 zł.

W naszej ofercie klienci znajdą zarówno mieszkania w śródmieściu, jak i w niższej cenie w dzielnicach oddalonych od centrum, ale również charakteryzujących się rozwiniętą infrastrukturą. Zakup tańszego mieszkania nie musi oznaczać ani rezygnacji z jakości, ani z miejskich udogodnień i atrakcji. Warto szukać w ofercie wiarygodnego i doświadczonego dewelopera, za którym stoi jakość dotychczasowych inwestycji, który w przemyślany sposób wybiera lokalizacje i dba o każdy szczegół zagospodarowania przestrzeni – tak by mieszkańcom żyło się wygodnie pod każdym względem. Euro Styl bez wątpienia jest takim właśnie deweloperem – mówi Anna Tuszyńska, kierownik sprzedaży w Euro Stylu.

Zielony Południk

Wybierając mieszkanie na jednym z osiedli Euro Stylu, np. Nasze Miejsce czy Zielony Południk w Gdańsku albo Osiedle Beauforta w Pogórzu na granicy z Gdynią, kupujący ma pewność, że mimo niższej ceny za metr kwadratowy, otrzyma świetną jakość, na którą składa się zarówno elegancka, ponadczasowa architektura kameralnych, w większości zaledwie 3-piętrowych budynków, jak i funkcjonalność oraz estetyka wykończenia klatek schodowych, a także wysoka jakość wykorzystanych materiałów. Ale to jeszcze nie wszystko.

Wypoczynek i sportowa rekreacja na miejscu

Inwestycje Euro Stylu znane są z niezwykłej pomysłowości i dbałości o detale w aranżacji zewnętrznych części wspólnych. Na osiedlu Zielony Południk, położonym w dzielnicy Gdańsk Południe, otoczenie budynków i bogata infrastruktura – miniparki, ławki, pomost, grillowisko, zielniki – zachęcają mieszkańców, tak dzieci, jak i dorosłych – do aktywności i wspólnego spędzania czasu.

Z kolei Osiedle Beauforta, zlokalizowane w tzw. Gdyni Północ, to inwestycja z najbogatszą w Trójmieście infrastrukturą sportowo-rekreacyjną. Składają się na nią m.in.: oświetlone, wielofunkcyjne boisko, stół do ping-ponga, zewnętrzna siłownia, strefa crossfit, pająk linowy, ścianka wspinaczkowa, skate park, tyrolka oraz bogato wyposażony plac zabaw. Mieszkańcy, którzy preferują nieco mniej sportowy styl życia, ale również cenią sobie wypoczynek na świeżym powietrzu, będą mieli do dyspozycji spacerowe alejki, grządki uprawne, zielniki oraz oczko wodne ze strefą relaksu.

Poszukujący atrakcyjnego miejsca do życia, które da im poczucie spokoju i równowagi, powinni zwrócić uwagę na jedną z najnowszych inwestycji w ofercie Euro Stylu – osiedle Nasze Miejsce w Gdańsku Ujeścisko, zaprojektowane w skandynawskim duchu hygge. Wyjątkowym elementem otoczenia inwestycji będzie piękny, wysoki starodrzew, dający wytchnienie i chroniący przez ulicznymi hałasami. Spacerowe ścieżki z ławeczkami oraz strefa relaksu z leżakami w pobliżu bezpiecznego placu zabaw dla najmłodszych, stworzą przestrzeń sprzyjającą wypoczynkowi i wzmacnianiu sąsiedzkich więzi.

Miejskie udogodnienia tuż tuż

W pobliżu Naszego Miejsca znajdują się placówki edukacyjne, handlowe, usługowe i medyczne. W kilka minut można stąd dotrzeć do węzła przesiadkowego Łostowice Świętokrzyska (z liniami tramwajowymi i autobusowymi) lub Obwodnicy Trójmiasta, a dojazd do Śródmieścia Gdańska czy lotniska zajmie tylko kilkanaście minut.

Nasze Miejsce

W odległości kilkuset metrów od Zielonego Południka znajdują się sklepy, centrum fitness, przedszkola, szkoły, a także przychodnie. Dzięki bliskości głównych szlaków komunikacyjnych, w 17 minut można dojechać stąd autem do śródmieścia Gdańska, jeszcze mniej zajmie dojazd do CH Kowale (11 minut) i Forum Gdańsk (14 minut).

Również okolica Osiedla Beauforta obfituje w placówki handlowe i usługowe, natomiast galeria handlowa oddalona jest o niecały kilometr. Przedszkole jest zlokalizowane na terenie osiedla, a w pobliżu mieszczą się również przychodnia i szkoły podstawowe. Komunikację z centrum Gdyni zapewnia rozwinięta sieć autobusowa oraz nowa infrastruktura drogowa. W latach 2021-2027 planowana jest budowa Pomorskiej Kolei Aglomeracyjnej, która połączy okolice Osiedla Beauforta nie tylko ze śródmieściem Gdyni, ale także z pozostałymi częściami Trójmiasta.

A może nad wodę?

Jeśli ktoś chciałby odpocząć od miasta, z Zielonego Południka, Naszego Miejsca i Osiedla Beauforta łatwo dojedzie zarówno nad morze, jak i do krainy kaszubskich jezior. To kolejny – po kwitnącym biznesie, bogatej ofercie edukacyjnej i kulturalnej – powód, dla którego Trójmiasto jest tak wyjątkowym miejscem do życia.


Czytaj również:

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24