12.02.2021 05:20 0 art. spons. Artykuł sponsorowany

Wygoda, wysoki standard i szybki odbiór mieszkań na osiedlach Euro Stylu w Rumi Janowie

Osiedle przy Błoniach

Kameralny klimat, rozwinięta oferta handlowa oraz usługowa, bliskość i dobre skomunikowanie z Trójmiastem to ważne, ale nie jedyne atuty, którymi Rumia Janowo przyciąga coraz większe grono osób szukających wygodnego miejsca do życia. Są nimi również wyróżniające się wysokim standardem inwestycje mieszkaniowe Euro Stylu, gdańskiej spółki z Grupy Dom Development – Locus i Osiedle przy Błoniach. Liczna grupa właścicieli już odebrała w nich klucze do swoich mieszkań. Kolejne odbiory zaplanowane są na najbliższe tygodnie oraz na wiosnę tego roku. W ofercie są jeszcze dostępne mieszkania z szybkim terminem odbioru – zainteresowani zakupem nie będą więc musieli długo czekać, by zamieszkać w wymarzonym lokum.

Wygoda wkomponowana w naturę

Osiedle przy Błoniach, zlokalizowane przy ul. Błoń Janowskich w Rumi, to osiem 3- i 4-piętrowych budynków o nowoczesnej architekturze. Zabudowa daje poczucie przestrzeni, dzięki zachowaniu dużych odległości między budynkami. Z przestronnych balkonów i okien rozpościera się widok na otwartą przestrzeń i kojącą zieleń, które dają mieszkańcom poczucie oddechu od miejskiego zgiełku. Jasne elewacje budynków z detalami w ciepłym kolorze drewna pięknie harmonizują z otaczającą inwestycję zielenią, którą uzupełniają prywatne ogródki zaprojektowane przy mieszkaniach na parterach. Przeszklone strefy wejścia i okna na klatkach schodowych doskonale doświetlają części wspólne. Dla wygody mieszkańców w budynkach zainstalowano cichobieżne windy. Funkcjonalnie i estetycznie zaprojektowane tereny między budynkami zapewniają przyjazną przestrzeń do odpoczynku, a duży plac zabaw cieszy najmłodszych. Na osiedlu znajdują się rowerownie oraz podziemne hale garażowe, w których mieszczą się też pomieszczenia na jednoślady oraz boksy lokatorskie. Mieszkańcy będą mogli skorzystać również ze stacji serwisowej dla rowerów. Na osiedlu ma powstać także wygrodzony tor przeszkód dla psów, który zadowoli właścicieli czworonogów.

Osiedle przy Błoniach

Atutem inwestycji jest jej położenie tuż przy planowanym Parku Miejskim Błonia Janowskie, zajmującym 28 hektarów. Będzie to nowoczesne miejsce rekreacji z alejkami spacerowymi, placami gier i zabaw, miasteczkiem rowerowym, strefą piknikową oraz crossfit. Park będzie sprzyjał aktywnemu wypoczynkowi, joggingowi, rodzinnym przechadzkom i sąsiedzkim spotkaniom.

Elegancja i dbałość o detale

Natura i zieleń były inspiracją projektu osiedla Locus przy ul. gen. H. Dąbrowskiego i Stoczniowców. Osiedle wyróżnia nowoczesna, niska zabudowa oraz jasne elewacje. Zespół czterech budynków sąsiaduje bezpośrednio z Parkiem Żelewskiego, a między nimi zaaranżowane zostały dziedzińce wypełnione ozdobną roślinnością. Zielone strefy dopełniają prywatne ogródki przy mieszkaniach znajdujących się na parterze. W aranżacji wewnętrznych części wspólnych dominują kolory natury, drewno, ciepłe odcienie szarości. Wzrok przyciągają tapety z motywami ptaków oraz roślin, które zostały zaprojektowane specjalnie dla tej inwestycji. Portale drzwiowe w kolorze naturalnego dębu, zaoblenia szachtów windowych oraz kinkiety miękko doświetlające wnętrze tworzą klimat przytulnej elegancji.

Osiedle Locus

Walory estetyczne osiedla Locus idą w parze z funkcjonalnością i wygodą. W parterach budynku znajdują się lokale usługowe. Mieszkańcy mogą korzystać z miejsc w hali garażowej, pomieszczeń na jednoślady, rowerowni, komórek lokatorskich oraz cichych wind. W sąsiedztwie osiedla – oprócz parku – znajdują się też obiekty sportowe.

Wszędzie blisko

Osiedla Locus i Przy Błoniach w Rumi Janowie doskonale wpisują się w potrzeby mieszkańców. Liczy się w nich zarówno atrakcyjność samych mieszkań, zagospodarowanie przestrzeni wspólnych, jak i doskonała lokalizacja. Z obydwu osiedli łatwo dojechać do centralnych miejsc Trójmiasta zarówno samochodem, jak i transportem publicznym – podkreśla Anna Tuszyńska, kierownik sprzedaży w Euro Stylu.

Sprawną komunikację umożliwiają: bliskość stacji SKM Rumia Janowo w przypadku osiedla Locus, trasa S6 oddalona o zaledwie 2 kilometry od Osiedla Przy Błoniach oraz przystanki autobusowe w sąsiedztwie obu inwestycji. Łatwo stąd dojechać również do plaż w Rewie i Mechelinkach oraz malowniczych lasów i jezior.

Osiedle przy Błoniach Osiedle Locus Osiedle przy Błoniach Osiedle przy Błoniach Osiedle przy Błoniach Osiedle przy Błoniach Osiedle przy Błoniach Osiedle przy Błoniach Osiedle przy Błoniach Osiedle przy Błoniach Osiedle przy Błoniach Osiedle przy Błoniach Osiedle Locus Osiedle Locus Osiedle Locus Osiedle Locus Osiedle Locus Osiedle Locus Osiedle Locus Osiedle Locus

Komfort mieszkańcom Locusa i Osiedla przy Błoniach zapewnia także bliskość rozwiniętej infrastruktury handlowo-usługowej i edukacyjnej: sklepów, punktów usługowych, placówek zdrowia, szkół, przedszkoli oraz instytucji kultury. Właściciele, którzy odebrali klucze do swoich mieszkań, mogą już cieszyć się życiem bez konieczności marnowania czasu na dojazdy związane z codziennymi potrzebami. W lutym i wiosną – wraz z kolejnymi odbiorami – do tego grona dołączą kolejni. Na obydwu osiedlach jest jeszcze kilka wolnych mieszkań z bliskim terminem przekazania. Aktualną ofertę można sprawdzić tutaj.


Czytaj również:

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24