08.07.2020 14:00 1 Autopromocja Autopromocja

Oglądaj 53. Galę KSW w TK Chopin!

Autopromocja

Pierwsza gala KSW zorganizowana po przerwie związanej z pandemią koronawirusa już 11 lipca w usłudze PPV w Telewizji Kablowej Chopin. Zamów dostęp do gali w promocyjnej cenie 32 zł.

Już 11 lipca w walce wieczoru kibice zobaczą trzecią odsłonę starcia pomiędzy mistrzem Mateuszem Gamrotem, a czempionem Normanem Parkiem. Stawką podczas gali KSW 53 będzie pas kategorii lekkiej. Emocjonująca trylogia rozpoczęła się podczas gali KSW 39, na której Mateusz Gamrot stanął do drugiej obrony pasa kategorii lekkiej i po trzech rundach wygrał z Irlandczykiem. Drugie spotkanie miało miejsce już pięć miesięcy później na gali KSW 40. Starcie miało być obroną pasa mistrzowskiego dla Mateusza Gamrota. W ciągu kilku minut genialnego starcia, w którym obaj zawodnicy cały czas stali naprzeciw siebie i wymieniali uderzenia, miał miejsce przypadkowy faul Mateusza Gamrota. Sędzia przerwał walkę, którą uznano za nieodbytą.

W drugiej walce wieczoru zobaczymy pojedynek Borysa Mańkowskiego i Marcina Wrzoska. Wrzosek ma bardzo dobrą kondycję, natomiast Mańkowski jest dobry technicznie. Panowie mają medialny konflikt, który narasta od dłuższego czasu. Już w sobotę ich mocne słowa i uszczypliwości wobec siebie zostaną zastąpione przez pięści w klatce KSW. Zapowiada się bardzo widowiskowe starcie.

W KSW 53 do okrągłej klatki powrócą dawno niewidziani zawodnicy: Tomasz Drwal i Łukasz Bieńkowski.

Łukasz Bieńkowski to niepokonany zawodnik w okrągłej klatce KSW. Znany jest z mocnego uderzenia i groźnych kopnięć, dwie z pięciu walk wygrał w spektakularny sposób już w pierwszej rundzie. Tomasz Drwal po wielu sukcesach w Polsce i innych krajach Europy trafił do UFC, gdzie stoczył sześć pojedynków. Następnie powrócił do Polski, gdzie wygrał cztery walki, z których trzy kończył przed czasem. W styczniu tego roku Drwal otrzymał nagrodę "Heraklesa" i został wprowadzony do Galerii Sław polskiego MMA.

Podczas KSW 53 będziemy także świadkami starcia dwóch debiutujących w organizacji zawodników: Andrzeja Grzebyka i Tomasza Jakubiec. Obaj zaczynali od walk amatorskich, ale to Andrzej Grzebyk ma większy staż i siedem walk więcej niż Jakubiec. Tomasz Jakubiec wygrał kolejne pięć pojedynków, a w jednym z nich wywalczył tytuł mistrzowski organizacji Armia Fight Night.

Kogo jeszcze zobaczymy podczas gali KSW 53? Zobacz kartę walk:

— Mateusz Gamrot vs Norman Parke,

— Borys Mańkowski vs Marcin Wrzosek,

— Tomasz Drwal vs Łukasz Bieńkowski,

— Andrzej Grzebyk vs Tomasz Jakubiec,

— Roman Szymański vs Filip Pejić,

— Artur Sowiński vs Gracjan Szadziński,

— Kamil Szymuszowski vs Michał Pietrzak,

— Sebastian Przybysz vs Jakub Wikłacz.

Jak zamówić galę KSW 53 w TK Chopin?

Zamów transmisję na żywo przez internet, logując się na swoje konto e-bok na www.tkchopin.pl lub telefonicznie: 58 738 97 01. Sprzedaż telefoniczna trwa do soboty (11.07) do godz. 16.00. Po 16.00 usługę będzie można aktywować tylko na swoim koncie eBOK. Zamów dostęp w usłudze PPV i oglądaj na kanale 3 w promocyjnej cenie 32 zł od godz. 20.00. Usługa uruchamiana jest na karcie głównej


Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24