28.05.2020 15:54 0 rp/Facebook

Jest potwierdzenie pierwszych artystów Open'era 2021

Źródło: Facebook/Open'er Festival

Organizatorzy jednego z największych muzycznych festiwali w Europie nie czekali długo na przekazanie dobrych wieści, znana jest już część artystów, którzy wystąpią na przyszłorocznym wydaniu festiwalu, który odbędzie się 30 czerwca 2021 roku.

„Zgadniecie, kto wrócił” – pytaj ą organizatorzy na swoim facebookowym profilu. Zgodnie z zapowiedziami ujawnili kilka nazwisk i nazw zespołów, które pojawią się w przyszłoroczne wakacje w Gdyni. Na pewno nie zabraknie The Chemical Brothers, którzy przez ostatnie miesiące zgarnęli aż dwie statuetki Grammy i zostali uznani przez DJ Mag za najlepszy Live Act roku.

Legendarny duet zamknie dużą scenę Open’era we wspaniały sobotni wieczór roku 2021! – czytamy na facebookowej stronie organizatora.

Nie zabranie też muzycznych brzmień, o które zadba Thom Yorke Tomorrow's Modern Boxes – ikona muzyki alternatywnej. Seasick Steve to kolejna kultowa postać świata muzyki, która zawita na gdyńskiej scenie. W lipcu ukaże się jego nowy album zatytułowany „Love & Peace”.

To nie koniec niespodzianek, które przekazano w czwartek (28 maja). Swój udział w przyszłorocznej imprezie potwierdziła także FKA twigs. Wszystko wskazuje jednak na to, że organizatorzy nie wyciągnęli jeszcze wszystkich asów z rękawa, a fani festiwalu wciąż czekają na potwierdzenie obecności tych sław, które miały zagrać w Gdyni jeszcze w tym roku.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24