28.05.2020 11:10 0 mike/MOSiR Reda

Miłośnicy desek i rolek znów poszaleją w Redzie, choć z ograniczeniami

Fot. Nadmorski24.pl/archiwum

Od przyszłego poniedziałku (1 czerwca) ponownie będzie można aktywnie się zrelaksować w skateparku w Redzie. Na pełną swobodę korzystania z obiektu trzeba będzie jeszcze jednak zaczekać. Na razie, podobnie jak w wielu podobnych miejscach, należy się liczyć z wprowadzonymi ograniczeniami.

Przymusowa izolacja sanitarna dała się we znaki wszystkim miłośnikom aktywnych form spędzania wolnego czasu. Teraz przyszła pora, by nadrobić te zaległości, na przykład wybierając się do redzkiego skateparku. Nie można tam jednak udać się typowo spontanicznie. Chęć skorzystania z obiektu będzie wymagała wcześniejszej rezerwacji telefonicznej pod numerem 58 678 58 02. Rezerwacja będzie możliwa w godzinach: 16:00–19:00 (od poniedziałku do piątku) lub 15:00–19:00 (w soboty i niedziele).

Przed wejściem prowadzona będzie weryfikacja uczestników, którzy wcześniej zgłosili się u zarządcy obiektu. Na skatepark wejść będą mogli tylko uczestnicy, którzy dokonali rezerwacji – informuje MOSiR Reda.

Na jednorazową możliwość skorzystania z obiektu przewidziano godzinę, w tym 15 minut na jego opuszczenie. Jednocześnie będzie mogło na nim przebywać do 14 osób. Warto pamiętać, że skatepark będzie otwierany tylko w czasie sprzyjającej, bezdeszczowej pogody.

Wszyscy użytkownicy zobowiązani są do zachowania dystansu społecznego oraz ostrożności. Powyższe wytyczne mogą ulec zmianie po wprowadzeniu stosownych aktów prawnych przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Niezastosowanie się do wytycznych będzie skutkowało niewpuszczeniem lub usunięciem z obiektu sportowego – czytamy w komunikacie MOSiR Reda.

Fot. Nadmorski24.pl/archiwum

Przypomnijmy – redzki skatepark przy ulicy Tenisowej istnieje już od niemal 10 lat. Obiekt został otwarty na początku listopada 2010 roku. Za realizację inwestycji odpowiadał MOSiR Reda.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24