26.05.2020 17:10 0 rp

Luzino: Wirtuoz skrzypiec zagra koncert przy zachodzie słońca. Będzie można go zobaczyć online

Fot. Facebook GOK Luzino

Już w środę (27 maja) o godzinie 20:30 w Luzinie odbędzie się wyjątkowy koncert. Wyjątkowy pod wieloma względami. Będzie można go zobaczyć, jak wiele poprzednich inicjatyw Gminnego Ośrodka Kultury w Luzinie.

Polacy nie zapomnieli o kulturze, nawet w czasach pandemii. Podczas narodowej kwarantanny to była jedyna forma spędzania czasu m.in. z muzyką na żywo, organizowana przez różne instytucje, w tym również w regionie. Wciąż nie weźmiemy udziału w plenerowych koncertach czy w hali wypełnionej ludźmi, ale GOK w Luzinie chce dać mieszkańcom choć namiastkę tego uczucia, organizując niezwykły koncert ze skrzypcami w tle.

To będzie koncert skrzypcowy w opracowaniu wirtuoza Michała Cieśluka, chcemy go zrealizować na terenie gminy przy zachodzie słońca – tłumaczy Rafał Płotka, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Luzinie.

Wideo koncert online „Violin Sunset” pozwoli widzom poczuć się jak na prawdziwym koncercie i posłuchać takich utworów jak: Every Breath You Take, Englishman in New York, Hotel California, Nothing Else Matters, Hallelujah, Perfect, Despacito czy Arahja.

Fot. Facebook GOK Luzino

Kojących brzmień będzie można posłuchać w środę (27 maja) o godzinie  20:30 na facebookowym profilu GOK Luzino.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24