01.06.2020 10:01 0 Mat. red.

Weź udział w naszym konkursie i przenieś się do krainy dzieciństwa!

Fot. Pixabay.com

Serdecznie zapraszamy do kolejnej odsłony naszej zabawy konkursowej. Tym razem zachęcamy naszych Czytelników do wyprawy w krainę dzieciństwa, o której przypominają ulubione zabawki. Czekamy na zdjęcia Waszych zabawek do 7 czerwca.

Nie ma dzieciństwa bez zabawy, a sama zabawa wymaga oczywiście zabawek. To one uczą, bawią, rozwijają wrażliwość, nierzadko stając się najlepszymi towarzyszami dziecięcych lat. Nic dziwnego, że robiąc porządki na półkach i w szafach, często nie możemy się z nimi rozstać… To zupełnie normalne, zresztą w każdym z nas gdzieś głęboko tkwi dziecko i nie powinniśmy się tego wstydzić!

Taka jest idea naszego nowego konkursu fotograficznego „Towarzysz mojego dzieciństwa – ulubiona zabawka”, który przygotowaliśmy z okazji Dnia Dziecka. Tym razem pomyśleliśmy nie tylko o małych, ale również o tych „dużych dzieciach”, które same mogą być już rodzicami. Powspominajmy wspólnie beztroskie chwile, w których pluszowy miś, samochodzik, lalka, wrotki czy rowerek były z nami każdego dnia, w radosnych i smutnych momentach!

Zachęcamy do nadsyłania zdjęć zabawek, które zachowały się w Waszych domowych archiwach. A może są z Wami do dzisiaj, dumnie stojąc na półkach? Warto podzielić się wspomnieniami lub pokazać zabawki, które są tak ważne dla naszych dzieci. I wcale nie muszą być wyposażone w najnowsze układy elektroniczne, by zdobyć serca najmłodszych.

Już teraz wiemy, że wszystkie zdjęcia, które do nas prześlecie będą piękne i poruszające. Spośród nich wybierzemy i nagrodzimy trzy najpiękniejsze, które pokazują, że dziećmi pozostajemy przez całe życie. Na Wasze fotografie czekamy od poniedziałku (25 maja) do 7 czerwca. Zgłoszenia można wysyłać na adres [email protected], podając w tytule maila hasło „Konkurs”, a w treści – dane, o których mowa w regulaminie. Jeśli to możliwe, poprosimy o zdjęcia wykonane w orientacji poziomej.

Prace będą prezentowane w galerii konkursowej, do której link zamieścimy niebawem. Ogłoszenie wyników konkursu i prezentacja nagrodzonych prac odbędzie się w dniu 10 czerwca 2020 roku. Życzymy powodzenia i dobrej zabawy!

Nagrody w konkursie

  • Nagroda główna: zabawka Mały Konstruktor Profi, zabawka Mały Konstruktor – Policja, zabawka Mały Konstruktor Junior – Bolid, karnet na pięć wejść do Crocusiowej Przystani Puck +  wejściówka „wchodzisz wychodzisz” obejmująca trzy sale do Funpark Croco-Roco najfajniejsze sale zabaw w mieście oraz 4-osobowy voucher otwarty do Centrum Nauki Experyment w Gdyni.

  • Druga nagroda: zabawka Mały Konstruktor – Straż Pożarna, zabawka Mały Konstruktor Junior – Terenówka, dwie wejściówki „wchodzisz-wychodzisz” obejmujące trzy sale do Funpark Croco-Roco najfajniejsze sale zabaw w mieście oraz 2-osobowy voucher otwarty do Centrum Nauki Experyment w Gdyni.

  • Trzecia nagroda: zabawka Mały Konstruktor Junior – Dźwig, wejściówka „wchodzisz-wychodzisz” obejmujące trzy sale do Funpark Croco-Roco najfajniejsze sale zabaw w mieście oraz 2-osobowy voucher otwarty do Centrum Nauki Experyment w Gdyni.

Mat. pras.

Partnerami konkursu są: Centrum Handlowe Auchan Port Rumia, Producent gier planszowych Alexander, Funpark Croco-Roco najfajniejsze sale zabaw w mieście, Centrum Nauki Experyment.

Regulamin


Czytaj również:

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24