23.05.2020 10:43 18 rp/Facebook

Burmistrz Pucka zachwyciła mieszkańców swoim rapowym 'flow'

Źródło: Facebook

Hanna Pruchniewska odpowiedziała na wyzwanie do #hot16challenge2 rzucone jej przez burmistrz Cieszyna. Hip hopowy kawałek promuje nie tylko akcję wspierającą służbę zdrowia ale i miasto powiatowe – stało się też hitem wśród mieszkańców.

"Musicie przyznać, że burmistrz Pucka ma niezły flow?" – tego typu komentarze pojawiły się w piątek (22 maja) wieczorem na fecebookowym profilu włodarza. Burmistrz Pucka razem ze swoim synem nagrała tzw. Gorącą szesnastkę, którą zaczyna słowami: "Synek dawaj ten bit, a wy pamiętajcie żeby wpłacać kwit".

Gdyby nie te kilkanaście lat słuchania w domu rapu i gdyby nie z Przemkiem w duecie, pewnie nic by z tego nie wyszło – komentuje swój występ Hanna Pruchniewska.

Burmistrz miasta powiatowego zachęca tym muzycznym klipem do udziału w akcji wspierającej medyków ale i nie zapomina w swoich wersach wspomnieć o "Pucku, który jest miejscówką wyjątkową, nad zatoką położoną". Hanna Pruchniewska pamiętałą także o charakterystycznych elementach ubioru. Na głowę założyła czapkę z daszkiem, z regionalnym, kaszubski akcentem.

Internauci są zachwyceni rapem włodarza i nie kryją swojego zaskoczenia jej występem w internecie. Filmik "Hanki" ma już blisko 40 tysięcy wyświetleń.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24