21.05.2020 11:20 8 rp/pomorska.policja.gov.pl

Na zwrócenie uwagi odpowiedział… atakiem pałką teleskopową

Fot. Archiwum

Policjanci z Gdańska „poskromili” 28-latka, który wyciągnął z samochodu pałkę teleskopową i zadał nią uderzenia pokrzywdzonemu, 54-letniemu mężczyźnie. Uzbrojony agresor w środę (20 maja) został przesłuchany i najprawdopodobniej usłyszy zarzut uszkodzenia ciała.

Starszy z mężczyzn zwrócił 28-latkowi, że ten nieprawidłowo zaparkował samochód, w miejscu na wjeździe do jednej z posesji, mimo widocznych oznaczeń. Nie widział, że w zamian nie usłyszy „dziękuje”, a zobaczy przed oczami pałkę teleskopową. Do takiej sytuacji doszło w Gdańsku.

Pomiędzy mężczyznami doszło do awantury, podczas której 28-latek wyciągnął z samochodu pałkę teleskopową i zadał nią uderzenia pokrzywdzonemu. Dzięki szybkiej i skutecznej interwencji policyjnych wywiadowców, 28-latek został zatrzymany – relacjonują mundurowi.

Pokrzywdzony z obrażeniami ciała trafił do szpitala, a 28-latek – do policyjnej celi. Zatrzymany najprawdopodobniej usłyszy zarzut uszkodzenia ciała. Za to przestępstwo, w zależności od rodzaju obrażeń, grozi od dwóch do nawet pięciu lat pozbawienia wolności.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24