20.05.2020 11:20 0 rp/Pomorska.policja.gov.pl

Młody gdynianin miał przy sobie prawie sto porcji środków psychotropowych

Źródło: Pomorska.policja.gov.pl

Mężczyzna był już notowany za posiadanie narkotyków, ale najwidoczniej wiele go to nie nauczyło. Po raz kolejny wpadł w ręce policji, tym razem miał przy sobie blisko 100 porcji środków psychotropowych. Teraz może spędzić długie lata w więzieniu.

Po centrum miasta spacerował 19-letni gdynianin, który został zatrzymany przez policjantów z referatu patrolowo-interwencyjnego. Jak poinformowała we wtorek (19 maja) Komenda Miejska Policji w Sopocie mężczyzna miał przy sobie nie tylko kilkadziesiąt porcji konsumpcyjnych narkotyków, w tym m.in. MDMA. Policjanci znaleźli przy nim też wagę elektroniczną.

Zabezpieczone środki psychotropowe zostały przekazane biegłemu do dalszych badań, a ich właściciel trafił do policyjnego aresztu – relacjonują mundurowi.

Za popełnione przestępstwo prokurator na podstawie zebranych dowodów przedstawił mu wczoraj zarzut posiadania środków psychotropowych. Ponadto po przesłuchaniu zastosował wobec niego dozór policyjny. Sytuacji młodego gdynianina nie poprawia fakt, że był on wcześniej notowany za posiadanie narkotyków.

Zgodnie z prawem za posiadanie znacznej ilości tego typu środków sprawcy grozi nawet do 10 lat więzienia.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24