28.04.2020 15:02 1 rp/KMP Gdynia

Młody mężczyzna okradł metodą ‘na policjanta’. Szuka go policja

Źródło: KMP Gdynia

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji w Gdyni-Śródmieściu prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie oszustwa, do którego doszło w połowie kwietnia. Opublikowano wizerunek podejrzanego.

Młody mężczyzna okradł ‘metoda na policjanta’ i zniknął – zdawałoby się – bez śladu. Jak się okazuje, ślad jest, ponieważ wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z przestępstwem, uwieczniła kamera monitoringu. Na tej postawie policjanci poszukują podejrzanego o kradzież sporej sumy pieniędzy. Funkcjonariusze nie podają jednak dokładnej kwoty.

Poszukiwany ubrany był w czerwoną bluzę z kapturem z białymi wstawkami, czarne spodnie oraz czarne sportowe buty – relacjonują mundurowi.

Jest to osoba w wieku 20–25 lat, szczupłej budowy ciała i mająca 180 cm wzrostu. Mężczyzna widoczny na zdjęciach ma ciemne włosy i czarną czapkę z daszkiem.

Źródło: KMP Gdynia

Wszystkie osoby rozpoznające mężczyznę, którego wizerunek został zarejestrowany na monitoringu, lub posiadające informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu proszone są o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji w Gdyni-Śródmieściu pod nr telefonu 58 66 21 155. Można też dzwonić na numer alarmowy 112.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24