06.04.2020 15:12 0 Gol

Kibice mogą wesprzeć siatkarzy Trefla Gdańsk

Fot. Pixabay.com

Ze względu na koronawirusa rozgrywki PlusLigi sezonu 2019/2020 najpierw zostały zawieszone a potem – 25 marca – ogłoszono ich zakończenie. Z powodu pandemii Trefl Gdańsk dla swoich fanów ma kilka propozycji, które klubowi pomogą finansowo, a dla kibiców mogą być wspaniałym przeżyciem.

Podobnie jak dla wielu branż w naszym kraju, obecny czas dla świata sportu jest bardzo wymagający. Wierzymy, że pandemia w najbliższych tygodniach ustanie i będziemy mogli się przygotowywać do kolejnego sezonu. Nasi kibice wielokrotnie okazywali nam wsparcie, nie ukrywamy również, że przychody z biletów także stanowią część klubowego budżetu – przyznaje Dariusz Gadomski, prezes Trefla Gdańsk.

Dlatego, jak czytamy na stronie gdańskiego magistratu, gdański klub przygotował w tym trudnym okresie ofertę dla kibiców, która z jednej strony wesprze Trefla finansowo, a dla fanów będzie wielką atrakcją.

Wprowadzamy do naszej oferty pewnego rodzaju unikaty, ponieważ nigdy wcześniej nie sprzedawaliśmy możliwości trenowania z Michałem Winiarskim czy wyświetlania filmików z życzeniami na ekranach nad boiskiem podczas meczów, a wiemy, że na pewno dla niejednego z naszych fanów będzie to duże przeżycie – mówi prezes Gadomski.

Klub po raz pierwszy zdecydował się także na wprowadzenie do sprzedaży cegiełki „wspieram klub”, a także umożliwienie zareklamowania swoich usług czy produktów w wciąż rozwijających się i rosnących klubowych kanałach social media. W tym przypadku w konstrukcji treści i ewentualnej grafiki można też oczywiście liczyć na wsparcie działu marketingu „gdańskich lwów”, podobnie jak przy chęci wyświetlenia grafiki bądź wideo z życzeniami na ekranach nad boiskiem w kolejnym sezonie – informuje UM Gdańsk.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24