04.04.2020 16:36 5 Kwt/UM Gdynia

Będą bić brawa dla pracowników szpitali

fot. facebook.com/SzpitalePomorskie

Pracownicy i personel Szpitali Pomorskich zachęcają do wzięcia udziału w akcji wsparcia służby medycznej w Polsce. Podziękowania i szacunek dla ich pracy można okazać w każdą niedzielę, o godz. 17.00, bijąc brawa ze swoich okien, balkonów czy tarasów.

Pracownicy ochrony zdrowia są szczególnie ważni zwłaszcza w tym trudnym dla nas czasie. To oni pracują na pierwszej linii frontu, narażając siebie, aby jak najlepiej dbać o zdrowie i życie nas wszystkich. Dlatego rusza kolejna dedykowana im akcja wsparcia. Chodzi o owacje dla personelu medycznego.

Osoby chcące wziąć udział w tym przedsięwzięciu mogą w każdą niedzielę, o godz. 17.00, otworzyć okno lub wyjść na balkon czy taras i podziękować brawami wszystkim pracownikom ochrony zdrowia.

To akcja wsparcia dla lekarzy, pielęgniarek, położnych, opiekunów medycznych, rejestratorek, kierowców karetek, ratowników medycznych, pracowników naukowych, stażystów, studentów medycyny, farmaceutów, fizjoterapeutów, diagnostów laboratoryjnych, wolontariuszy oraz ekip sprzątających i wielu innych pracowników ochrony zdrowia.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24