30.03.2020 14:47 0 Gol

Trenerzy GOSRiT Luzino przeprowadzili treningi live

Źródło: GOSRiT Luzino

Rozciąganie, zabawy z piłką, czy rozruszanie stawów – jak udowadniają trenerzy GOSRiT Luzino, te ćwiczenia bez problemu można wykonywać również w swoich przysłowiowych „czterech ścianach”. W trakcie panującej pandemii koronawirusa instruktorzy zorganizowali trening live ze swoimi zawodnikami.

Wróciliśmy do treningów. Na razie jeszcze online, a na boisku już niebawem. „Przyjdzie taka chwila, gdy stwierdzisz, że wszystko się skończyło. To właśnie będzie początek!” – napisali w mediach społecznościowych trenerzy luzińskiego ośrodka sportowego.

Powrót do wspólnych treningów, w skrócie, polegał na tym, że trener, widząc na ekranie komputera  wszystkich swoich podopiecznych, zadawał im kolejne ćwiczenia (oczywiście wszyscy zawodnicy mieli podgląd na swojego trenera).

Można powiedzieć, że w ramach akcji #zostańwdomu wróciliśmy do wspólnych treningów, w których była znakomita frekwencja. Dotychczas z tej formy zajęć skorzystała drużyna trenera Maksyma Graczyk GOSRiT 2008 oraz trenera Karola Piątka, dwie drużyny GOSRiT el professional 2005 Luzino. Czekamy na kolejne drużyny – mówi Piotr Klecha, dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu Turystyki i Rekreacji w Luzinie. – Gratulujemy znakomitej inicjatywy, która jest jedną z wielu zaproponowanych w tym trudnym czasie przez GOSRIT Luzino. Jest to nasz skromny wkład w nierozprzestrzenianie się koronowirusa i zachęcanie dzieci do pozostania w domu – dodaje dyrektor.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24