25.03.2020 17:43 25 NW

Wypadek w Prusewie - reanimowano młodą pasażerkę

Fot. Damian Klechowicz

W środowe popołudnie (25 marca) doszło do groźnego wypadku samochodowego w Prusewie. W wyniku dachowania pojazdu poszkodowane zostały dwie osoby, z czego jedną pasażerkę w wieku 17 lat, reanimowano.

O godzinie 16:20 do służb wpłynęło zawiadomienie o niebezpiecznym wypadku, do jakiego doszło w Prusewie. Ze wstępnych informacji wynikało, że w zdarzeniu poważnie poszkodowana została jedna osoba, która wypadła przez jedną z szyb i została przygnieciona przez samochód.

Po przyjeździe na miejsce dwóch jednostek z OSP Wierzchucino, strażacy potwierdzili tę informację. Jak się okazało dziewczynę spod pojazdu wydostali świadkowie zdarzenia. Strażacy natychmiast po przybyciu przystąpili do reanimacji – informuje mł. kpt Krzysztof Minga, rzecznik prasowy KPP SP w Pucku.

Udało się przywrócić funkcje życiowe poszkodowanej. Przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe została zabrana do Szpitala im. Mikołaja Kopernika w Gdańsku, jednak jej stan jest bardzo poważny. Kierowca również został zabrany przez zespół ratownictwa medycznego na dalsze badania.

Fot. Damian Klechowicz Fot. Damian Klechowicz Fot. Damian Klechowicz Fot. Damian Klechowicz Fot. Damian Klechowicz Fot. Damian Klechowicz Fot. Damian Klechowicz Fot. Damian Klechowicz Fot. Damian Klechowicz Fot. Damian Klechowicz Fot. Damian Klechowicz Fot. Damian Klechowicz Fot. Damian Klechowicz Fot. Damian Klechowicz Fot. Damian Klechowicz Fot. Damian Klechowicz Fot. Damian Klechowicz


Czytaj również:

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24