24.03.2020 12:10 16 Kwt/KMP Gdynia

Rozpoznajesz tych mężczyzn? Mogą odpowiadać za brutalne pobicie

źródło: KMP Gdynia

Policjanci z Gdyni poszukują dwóch mężczyzn, którzy są podejrzani o brutalne pobicie innej osoby. Do zdarzenia doszło w styczniu br., w pobliżu jednego z klubów przy al. Jana Pawła II w Gdyni.

Policjanci z Gdyni prowadzą czynności w sprawie brutalnego pobicia mężczyzny. Do zdarzenia doszło 19 stycznia 2020 roku. Ofiara doznała bardzo rozległych obrażeń ciała.

Doszło do brutalnego pobicia, zdarzenie miało miejsce przed jednym z klubów znajdujących się na Skwerze Kościuszki – informuje asp. sztab. Jarosław Biały, naczelnik Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Gdyni.

Mundurowi w tej sprawie poszukują dwóch osób. Ich wizerunki zostały utrwalone na nagraniach z zabezpieczonego monitoringu. Pierwszy z mężczyzn ma około 25–30 lat i jest szczupłej budowy ciała. W dniu zdarzenia ubrany był w ciemną koszulkę z kolorowymi, biało-niebiesko-pomarańczowymi nadrukami. Kolejny z podejrzanych także z wyglądu ma około 25–30 lat i jest szczupły. Ubrany był w koszulkę z jasno- i ciemnozielonymi wzorami.

Wszystkie osoby rozpoznające mężczyzn, których wizerunek został zarejestrowany na zdjęciu, lub mające informacje, które mogą pomóc w ustaleniu ich tożsamości bądź miejsca pobytu, proszone są o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji w Gdyni-Śródmieściu pod nr telefonu 58 66 21 155. Można też dzwonić na numer alarmowy 112 albo zgłosić się do najbliższej jednostki policji.

Sprawcy mogą odpowiedzieć za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Za to przestępstwo grożą co najmniej trzy lata więzienia.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24