04.11.2010 15:54 0

Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Chłopców Szkół Podstawowych w Unihokeju

W dniu 03.11.2010 na hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Podstawowych w Unihokeju Chłopców. Zawody te były eliminacją do Półfinałów Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

W rywalizacji wzięło udział ponad 60 zawodników z całego Powiatu Wejherowskiego. Zwycięzcą turnieju została drużyna Samorządowej Szkoły Podstawowej z Kostkowa. Poziom rywalizacji był bardzo wysoki i wyrównany. Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone statuetkami, medalami i dyplomami które wręczali: organizator zawodów – Andrzej Rybiński oraz referent ds. sportu w PZPOW w Wejherowie – Bartłomiej Woźniak. Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo Wychowawczych w Wejherowie oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rumi.

Wyniki uzyskane w dniu zawodów:

I miejsce – Samorządowa Szkoła Podstawowa w Kostkowie (Damian Borkowski, Kamil Dominik, Mateusz Formela, Łukasz Kubiski, Bartosz Maziarz, Patryk Miotk, Marko Pałasz, Jan Socha, Marcel Szląszkiewicz, Maciej Świtała – opiekun zespołu Jacek Stawiasz)

II miejsce – Podstawowa Ekologiczna Szkoła Społeczna w Rumi

III miejsce – Szkoła Podstawowa w Bożympolu Wielkim

IV miejsce – Szkoła Podstawowa nr 5 w Wejherowie

V miejsce – Szkoła Podstawowa nr 5 w Redzie

VI miejsce – Szkoła Podstawowa w Kębłowie

VII miejsce – Samorządowa Szkoła Podstawowa w Nowym Dworze Wejherowskim


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24